Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

AQUA DZIECIAKI - ZAPISY od 20 sierpnia!

Po wakacyjnej przerwie  zapraszamy na kolejną wodną przygodę pod nazwą AQUA DZIECIAKIMaluszki,  w wieku od 5 miesięcy do 5 lat, pod okiem doświadczonej kadry i rodziców mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki w nowym dla siebie otoczeniu. 

Dlaczego warto przyjść?

Ćwiczenia z wykorzystaniem różnorodnych przyborów, prowadzone przez instruktorów, a dodatkowo przy czynnym udziale rodziców, pozytywnie wpływają na rozwój psychomotoryczny maluszków. Zajęcia dostarczają im możliwości nieskrępowanego ruchu, są czynnikiem odprężającym mięśnie, pomagają uchronić dziecko przed wadami kręgosłupa, podnoszą ogólną odporność młodego organizmu i co najważniejsze, pogłębiają więzi emocjonalne rodzica z dzieckiem. Kadra instruktorska prowadzi zajęcia wg specjalnie opracowanego programu, w którym dzięki wykorzystaniu kolorowych zabawek i róznorodnych przyborów ćwiczenia w wodzie są dla maluszków atrakcyjną i zdrową formą spędzania wolnego czasu. 

Zajęcia odbywają się w piątki, w maksimum 10 osobowych grupach:

  • Aqua niemowlak - od 5 do 12 miesiąca życia, 

  • Aqua bobas - od 1 roku do 2,5 lat,

  • Aqua maluch - od 2,5 do 3,5 lat,

  • Aqua przedszkolak - od 3,5 do 5 lat.

Jedna edycja to 10 spotkań. Szczegółowe informacje oraz zapisy do grup od 20 sierpnia, osobiście w Dziale Sportu i Rekreacji CKiS, ul. Konstytucji 3 Maja 4 lub telefonicznie: 12 276 40 56 /784 031 280.

Jak ćwiczymy? Zobacz tutaj

 

Barbara Brodzińska

(AR)

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.