O nas  »  Obiekty  »  Basen „Camena”

Basen „Camena” jest nowoczesną pływalnią, którą odwiedza średnio 15 000 osób miesięcznie. Na terenie basenu znajdują się dwie niecki basenowe: jedna sportowa długości 25m i szerokości 12,5m, druga (mająca do 1,4m głębokości), przeznaczona, m.in. dla amatorów biczy i masaży wodnych, z fontanną w formie grzybka i zjeżdżalnią, która jest atrakcją nie tyko dla dzieci, ale i osób dorosłych.

Na terenie basenu odbywają się stałe zajęcia organizowane przez Centrum, tj. nauka pływania, zajęcia sekcji pływackiej, aqua aerobik.

W godzinach przedpołudniowych i popołudniowych dzieci i młodzież skawińskich oraz krakowskich szkół, korzysta z pływalni w ramach zajęć szkolnych. Jednocześnie zawsze pozostają wydzielone tory do pływania, udostępnione dla klientów indywidualnych. Naszymi Klientami są nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale również Krakowa, Wieliczki i innych okolicznych gmin i miejscowości.

Obecnie oferta basenu „Camena” została wzbogacona również o jacuzzi i saunę suchą. Obie atrakcje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. W obiekcie znajduje się także stylowa "Camena Kosmetyka i Masaże" - nowoczesny kompleks saun (suchej i parowej), wzbogacony hydromasażami, masażerami do stóp oraz biczami szkockimi. Magia tego miejsca sprawi, że odwiedzające je osoby zrelaksują się i odnajdą spokój ducha.
 

ul. Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina
tel. 12 256-95-60 w. 21
e-mail: camena@ckis.pl
 

Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.