Imprezy cykliczne  »  Dni Skawiny  »  Dni Skawiny 2009

Tegoroczne Dni Skawiny to propozycja, w której każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć coś dla siebie. I tak w sobotę wystąpili min.: AudioMachia, zespoły muzyczne: Seth i Tańczące Jeżyki działające przy CKiS w Skawinie. Swój dorobek zaprezentowały także zespoły taneczne cheerleaders działające przy CKiS w Skawinie: Kameleon, Green Fit Girls, Migotki. Sobotni wieczór upłynął tanecznych rytmach salsy.

Niedziela natomiast, to przede wszystkim propozycja dla najmłodszych Skawinian: swoje artystyczne dokonania zaprezentowały Dzieci i Młodzież Szkół Miasta i Gminy Skawina, a w nich: występ młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Polance Hallera; młodzieży z Gimnazjum nr 2 w Skawinie i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie.
Kolejną propozycją było show teatralno-ekologiczne dla dzieci i rodziców pt.: "Historia zaginionego Papierka" w wykonaniu Teatru Pozytywka, a następnie, na zakończanie bloku dla dzieci - "Bajkowa Podróż po świecie muzyki i czarów".
W dalszej części programu w największych przebojach zespołu Boney M. wystąpił zespół BABYLOON. Niedzielny wieczór to także mocne, rockowe uderzenie w wykonaniu zespołu The Charmiders z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, które poprzedziło Koncert z Gwiazdą - IN GRID. Spektakl Teatru Ognia, a następnie pokaz sztucznych ogni zwieńczyły obchody święta miasta - Dni Skawiny 2009.

W tym miejscu słowa podziękowania kierujemy do wszystkich Sponsorów, dzięki wsparciu których możliwe było przygotowanie tak bogatego programu artystycznego.

Galeria 

Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.