Sekcja pływacka CKiS rozpoczyna treningi

Od dnia 4 września 2017 r. sekcja pływacka rozpoczyna treningi na Basenie „Camena” w nowym roku szkolnym. Pływacy będą doskonalić swoją technikę i umiejętności pływackie pod okiem trenera w dwóch grupach pływackich: sportowej i rekreacyjnej.

Oprócz treningów stricte pływackich, uczestnicy  sekcji pływackiej będą mogli wzmacniać swoją kondycję poprzez zajęcia na siłowni, a także poprzez zajęcia ogólnorozwojowe realizowane jako trening suchy na hali basenowej.

I grupa będzie trenować codziennie, za wyjątkiem niedziel, natomiast młodsi pływacy z drugiej grupy będą doskonalić swoją technikę i umiejętności na basenie cztery razy w tygodniu.

Informacja o przydziale dzieci do poszczególnych grup dostępna jest w biurze Działu Sportu i Rekreacji – I piętro na Basenie „Camena”  – tel. 12 256 95 61 wew. 21 lub u trenera pływania Pana Piotra Bodzonia – tel. 607 528 607.

Po przerwie wakacyjnej zapraszamy wszystkie dzieci w dniu 4 września 2017 r. na godz. 15.00. na Basen Camena na zajęcia organizacyjne.

Szczegółowy harmonogram treningów w załączeniu.

 

 Magdalena Bogdanowicz

(AZ)

 

« poprzednia | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.