Kultura  »  Sekcje w Gminie

Taniec nowoczesny (No Silence)

Instruktor:

Paulina MILOWSKA

Miejsce zajęć:

Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach
32-051 Wielkie Drogi, Jaśkowice 8

Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach
32-051 Wielkie Drogi, Wielkie Drogi 136

Harmonogram zajęć:

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu są dostępne w zakładce "Terminy zajęć, płatności" .

O grupie:

Zespół tańca nowoczesnego "NO SILENCE" rozpoczął swoja działalność w Jaśkowicach we wrześniu 2003r. Pierwszym układem, jaki opracowała jego ówczesna instruktorka - Anna Holdenmajer, był "Bomba latina".
Zespół już w roku 2004 zaprezentował swoje umiejętności podczas Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych w Skawinie, gdzie zdobył II miejsce. Od tej pory występował wielokrotnie podczas licznych przeglądów i konkursów, zdobywając nagrody i wyróżnienia.
Rok 2006 przyniósł zmiany na stanowisku instruktorki, którą została Katarzyna Ćwierz. W zespole powstała młodsza grupa "NO SILENCE - juniorki", zrzeszająca dziewczęta w wieku 12 - 13 lat. W tym samym roku powstały dwa nowe układy, z którymi obie grupy zadebiutowały podczas XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skawinie.

We wrześniu 2007 instruktorką zespołu została Karolina Mika, która zmieniła charakter tańca zespołu.

W dwa lata później zespół zawiesił swoją działalność ze względu na brak instruktorki.

Od października 2010 "NO SILENCE" wznowił swoją działalność pod opieką nowej instruktorki - Barbary Bujakowskiej, która pomogła w odrodzeniu zespołu, tworząc w jego obrębie aż trzy grupy wiekowe. Obecnie zespół prowadzony jest przez Panią Paulinę Milowską.

Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.