Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Senior w Centrum - warsztaty: Dlaczego stajemy się ofiarami przestępstw?

W ramach nowego cyklu "Senior w Centrum" zapraszamy na spotkanie, podczas którego podejmiemy trudny i zarazem konieczny temat bezpieczeństwa własnego i najbliższych nam osób.

W dobie licznych telefonów od „wnuczków”, wizyt kolejnych „panów z gazowni”, czy pilnych „akcji policyjnych”, których efektem jest utrata dorobku życia, a co za tym idzie, trauma psychiczna i wstyd w obliczu własnej naiwności, proponujemy Państwu zajęcia z ekspertem, podczas których poznamy mechanizmy działania sprawców i metody, jak się przed nimi bronić. Dowiemy się, co sprawia, że pozornie racjonalnie myślący człowiek daje się oszukać? Jakie techniki psychologiczne są wobec nas stosowane?

Spotkanie poprowadzi Paweł Golonka, emerytowany podinspektor policji, były wieloletni koordynator ds. handlu ludźmi KWP w Krakowie, negocjator. Przez wiele lat zajmował się zwalczaniem przestępczości kryminalnej. Współautor pakietu kryminalistycznego do zabezpieczania śladów przestępstw na tle seksualnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ofiarami przestępstw seksualnych oraz ofiarami handlu ludźmi.

Zapraszamy do Pałacyku "Sokół" w czwartek 8 lutego o godzinie 11.00.

Joanna Kurpiel

(AZ)

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.