Sobota pływacka - runda I

W dniu 7 października 2017 r. na krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej odbyła się I runda „Soboty Pływackiej”, czyli Puchar Wszechstronności Stylowej z udziałem 8 zawodników CKiS Skawina.

Zawody zorganizował Małopolski Okręgowy Związek Pływacki, UKS Jasień Sucha Beskidzka oraz kryta pływalnia w Suchej Beskidzkiej.

W zawodach z cyklu „Sobota Pływacka” mieli prawo startu jedynie pływacy posiadający licencje zawodnicze oraz aktualne badania lekarskie.

Zgodnie z regulaminem zawodnicy zostali podzieleni na następujące kategorie wiekowe: 10, 11 i 12 lat. Każdy brał udział we wszystkich konkurencjach.

Wśród nagród przewidziano dyplomy za miejsca 1-7 w każdej konkurencji i kategorii wiekowej oraz Puchar Prezesa MOZP – dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej kategorii wiekowej za sumę punktów z wszystkich pięciu startów wg punktacji FINA.

W zawodach wzięło udział 19 klubów pływackich z Okręgu Małopolskiego – 99 zawodników i 96 zawodniczek, którzy wystartowali łącznie w 918 startach indywidualnych.

 

Szczegółowe wyniki zawodników CKiS Skawina:

Kat. 11 lat:

Zuzanna BĘTKOWSKA:

- 50m motylkowy  –  15 miejsce ex equo, czas: 40,62 (rekord życiowy)

- 50m grzbietowy –  14miejsce, czas: 40,83  (rekord życiowy)

- 50m klasyczny – 2 miejsce, czas: 41,14   (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 18 miejsce, czas: 35,70 (rekord życiowy)

- 100m zmienny – 10 miejsce, czas: 1:25,96 (rekord życiowy)

Maja GUZIK:

- 50m motylkowy  –  21 miejsce, czas: 42,25  (rekord życiowy)

- 50m klasyczny –  5 miejsce, czas: 41,95 (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 17 miejsce, czas: 35,69  (rekord życiowy)

Alicja MARCINKIEWICZ:

- 50m klasyczny – 28 miejsce, czas: 49,58  (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 40 miejsce, czas: 42,29 (rekord życiowy)

 Wiktoria MRÓZ:

- 50m grzbietowy –  11 ex equo miejsce, czas: 40,74  (rekord życiowy)

- 50m klasyczny – 24 miejsce, czas: 48,00 (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 19 miejsce, czas: 35,93 (rekord życiowy)

 Martyna PŁONKA:

- 50m motylkowy –  30 miejsce, czas: 45,55  (rekord życiowy)

- 50m klasyczny – 12 miejsce, czas: 44,87  (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 29 miejsce, czas: 37,29  (rekord życiowy)

Kat. 12 lat:

Grzegorz MARCZAK:

- 50m motylkowy –  11 miejsce, czas: 37,39  (rekord życiowy) 

- 100m klasyczny –  9 miejsce, czas: 1:33,45  (rekord życiowy) 

- 50m dowolny – 14 miejsce, czas: 32,68  (rekord życiowy)

 Robert ZAREMBA:

- 100m grzbietowy – 16 miejsce, czas: 1:26,96  (rekord życiowy)

- 100m klasyczny – 13 miejsce, czas: 1:35,33  (rekord życiowy)

- 50m dowolny – 17 miejsce, czas: 34,22 (rekord życiowy)

 Dawid PANKOWSKI:

- 100m grzbietowy –  27 miejsce, czas: 45,99   

- 100m klasyczny – 31 miejsce, czas: 53,70

- 50m dowolny – 28 miejsce, czas: 38,40 

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe na stronie Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

 Magdalena Bogdanowicz

(AZ)

 

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.