VI Memoriał im. Sylwestra Guzika

W dniu 21 maja już po raz szósty środowisko tenisa stołowego uczci pamięć wybitnego trenera Sylwestra Guzika podczas kolejnego memoriału.

Celem Memoriału im. Sylwestra Guzika jest popularyzowanie gry w tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży, integrowanie środowiska, a także przypomnienie postaci i uczczenie pamięci wybitnego trenera Sylwestra Guzika.

Tegoroczna edycja turnieju zaprasza tenisistów w kategorii: żaków, młodzików i kadetów oraz open. Zawodnicy turnieju głównego - OPEN walczą o statuetkę z podobizną trenera. Jest to trofeum przechodnie, ale jeżeli ktoś zwycięży w turnieju trzy razy - bierze statuetkę na własność. Przez pięć edycji nie udała sie ta sztuka. Aktualnie blisko zatrzymania statuetki na stałe jest Tomasz Klag, który zwyciężał w dwóch ostatnich Memoriałach. Jeżeli Pan Tomasz zagra 21 maja to zapowiadają się ciekawe pojedynki w turnieju Open.

Skawińska Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Kultury i Sportu będzie gościć zawodników tenisa stołowego nie tylko w niedzielę 21 maja, ale także dzień wcześniej - 20 maja podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Skrzatów oraz Eliminacji Wojewódzkich Mistrzostw Polski Żaków.

Obydwa turnieje są organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie wraz z Krakowskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego. Skrzaty i Skrzatki to najmłodsza kategoria wiekowa adeptów tenisa i grają tam dzieci w wieku 9 lat i młodsi. Żaki i Żaczki to kolejna kategoria dla dzieci w wieku 10-11 lat.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, a także do kibicowania zarówno młodzieży tenisowej, jak i zawodnikom turnieju Open.

 

UWAGA! Przedłużamy zapisy do 18 maja (czwartek).

 

Dla zawodników: szczegóły w dołączonych regulaminach. ZAPISY - poprzez poniższy formularz:

 

Partner:

 

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina - Paweł Kolasa

 

 

PATRONI MEDIALNI:

 

 

Karolina Hardek, Tomasz Kutek

(AZ)

 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.