VII BNO: limit miejsc wyczerpany!

VII Bieg Na Orientację zawita do Skawiny w niedzielę, 27 maja. Od 15.00 w zielonych plenerach Skawiny pojawią biegacze z mapą, dla których w tym roku dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości Organizatorzy zawodów przygotowali na trasie biegu dodatkowy „historyczny” lampion. Co on oznacza, wyjaśni tuż przed startem Sędzia Główny skawińskiego BNO, wielki pasjonat Orienteeringu, Pan Jacek Kozłowski.  Jak zawsze zapraszamy do sprawdzenia się w tym wyjątkowych i niepowtarzalnych zawodach bez względu na wiek i umiejętności. Do wyboru ciesząca się dużym zainteresowaniem kategoria Rodzinna oraz pięć indywidualnych.

Zapisy prowadzimy do 22 maja 2018 roku, wyłącznie mailem na adres halackis@ckis.pl. Dane do zgłoszenia: imię i nazwisko, rocznik, kat., miejscowość, telefon kontaktowy, adres e-mail. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie musi być potwierdzone, w biurze zawodów w godz. od 13.30 do 14.45. Biuro BNO czynne od godz. 13.30. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisu w dniu zawodów, ale w tym przypadku zawodnik musi liczyć się z możliwością nieotrzymania pakietu startowego.

Prosimy zapoznać się ze szczegółami zawartymi w Regulaminie Zawodów oraz wymaganymi oświadczeniami, które dostępne są w załącznikach poniżej. Dla początkujących przygotowaliśmy „Poznaj BNO”, okraszone fotkami z poprzedniego biegu. Czy zachęci to niezdecydowanych do udziału w naszej „siódemce”?, przekonamy się w ostatnią niedzielę maja.

LIMIT MIEJSC WYCZERPANY!

 

Do zobaczenia na starcie!

Barbara Brodzińska

 

 

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.