O zajęciach

Spędzisz wolny czas w sposób zapewniający radość płynącą z nauki tańca, rozwiniesz tak ważne cechy jak: odpowiedzialność, samozaparcie, twórcze myślenie oraz umiejętność współpracy w grupie.

Na treningi zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

Najmłodsza grupa, FUN KIDS –> ćwiczenia gimnastyczne przy muzyce, połączone z nauką podstawowych elementów cheerleaders. Kształtują i rozwijają indywidualne predyspozycje
i umiejętności rytmiczno-taneczne oraz harmonię i estetykę ruchu dziecka, a występy sceniczne pomagają przezwyciężać nieśmiałość i tremę.

Grupy starsze -> kontynuacja w/w systemu treningowego i wprowadzanie bardziej zaawansowanych technik tanecznych, niezbędnych przy tworzeniu nieszablonowych występów artystycznych.

Miejsce zajęć: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina.

Instruktor

Urszula Gąsior

Ukończyła wyższe studia magisterskie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością nauczycielską na AWF w Krakowie, a także studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filologicznym, specjalność: język i kultura Rosji.

Uzyskała uprawnienie trenerskie Polskiego Związku Cheerleaders. Jest instruktorem aerobiku, stepu, aqua aerobiku i pływania.

Współpracuje z CKiS w Skawinie od 2004 r. Wcześniej jako trener cheerleaders, a ostatnio jako instruktor sekcji Fun dance prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą.

Harmonogram zajęć
Opłaty

Szczegółowe informacje wkrótce.

Sukcesy
Pliki do pobrania

Regulamin_Hali Sportowej CKiS

Fun Dance – historia sekcji

Zobacz film