Taniec nowoczesny

TANIEC NOWOCZESNY – zaczął kształtować się już na początku XX wieku. Obecnie przybrał formę bardzo dynamicznie rozwijającego się tańca, który zasymilował wiele innych technik tanecznych. Kroki tańca nowoczesnego są dynamiczne, żywiołowe i wymagają od tancerzy dużej sprawności, ale z powodzeniem może nauczyć się ich każdy.

Drugi sezon w Centrum,  zajęcia z tańca nowoczesnego poprowadzi  PATRYK WYSKOCKI. Jego choreografie to wybuchowy miks różnych stylów tanecznych, w którym znajdziemy elementy Disco Dance, Hip-Hop, House i Dancehall. Przyświecającą mu  misją jest nauka poprzez zabawę, a celem rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży. Na zajęciach uczestnicy poznają prawidłowe techniki rozciągania i rozgrzewki, ukształtują poczucie rytmu i koordynację.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 10 lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury nr4 w Bydgoszczy i wtedy zrozumiał, że taniec stał się częścią jego życia. Zaczął szkolić się w studiach tańca na terenie całego kraju, m.in Centrum Tańca Siwka, Szkoła Tańca Bohema, Braterstwo Stylu, Akademia Tańca Danceby i wielu innych. Zaczynał od Street dance, przez Hip hop, New Age i House, aż w końcu znalazł swoją miłość jaką jest dancehall i ragga.

Uczył się u najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy takich jak m.in: Jiggy Brice Fortune, Blaakow Dancer, Lil Gbb, Lucas Migliorini, Caroline Mercado, Aya Dancer, Andrey Boyko, Gabriel Francisco, Mikhal Xqluziv Dancer, Camron One Shot, JR Black Eagle, Kool Ravers, Bigga Elite oraz wielu innych. Uczył w Szkole Tańca Bohema w Bydgoszczy, Szkole Tańca Joanny Ossowskiej w Bydgoszczy, Powietrzyńskim Studio Tańca w Toruniu, Szkole Tańca Fantom w Toruniu. Zdobywca I miejsca w conteście „SPOKO” w kategorii solo Dancehall (2015), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „BUT” w kategorii Dancehall Solo pow. 16 lat (2016), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Solo duet” w kategorii Dancehall Solo (2016), I miejsce solo – ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), Jego formacja So Wild Squad 6 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tanecznym Dancehall Challange (2017). So Wild Squad 2 miejsce – formacje  Ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), So Wild Squad – 3 miejsce – formacje OTTN Choceń (2017), oraz wielu miejsc na podium ze swoją grupą „So Wild Squad”. Ukończył roczny kurs instruktorski ze stylów ulicznych. Powadzi warsztaty na terenie całej Polski. Pełny energii, zwariowany i bardzo kreatywny, potrafi wszystkie pokolenia zarazić miłością do tańca i rytmów jamajskich.

 

Choreo by PatrykSoWild Wyskocki   1. https://bit.ly/2kJ1Hq0 2. https://bit.ly/2lMVSrS    3. https://bit.ly/2kyOhNo

Choreografie dzieci  i młodzieży sekcji CKiS – zaprezentowane w ramach Dni Skawiny 2019

I grupa (4-7 lat)  https://bit.ly/2mgcA32
II grupa (8-11 lat)   https://bit.ly/2kLrSwj
III grupa (powyżej 12 lat)   https://bit.ly/2lNzZIS
III grupa – WOŚP 2019  https://bit.ly/2kLnMnV

 

Harmonogram zajęć w sezonie 2019/20120:

WTOREK, CZWARTEK GR. I (4-7 lat) 15.30-16.15

                  Gr. II (8-11 lat) 16.20-17.20

                 Gr. III (od lat 12) 17.30-19.00

Miejsce zajęć: sala fitness w Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie

(UWAGA! w czwartki gr.I i II – zajęcia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportowej- sala „Olimpijka)

TABELA OPŁAT

 

 

Opłata

Miesięczna

Opłata sezonowa
(październik – maj)
2 x w tygodniu 110 zł 733 zł
2 x w tygodniu, rodzeństwo – 2 osoby/
2 x w tygodniu, 1 osoba na przynajmniej 3 sekcjach CKiS**
83 zł za osobę 550 zł za osobę
2 x w tygodniu, rodzeństwo – 3 osoby  73 zł za osobę  489 zł za osobę

 

*Podstawą naliczenia zniżek jest dostarczenie instruktorowi wypełnionej zgody rodzica na udział dziecka
w zajęciach wraz z danymi dziecka (formularz dostępny jest u instruktora).

**Z wyłączeniem sekcji Teatr Maska, Zespołu Kameralnego Cantica, Orkiestry Dętej Sygnał, zespołu TANTO

oświadczenie sekcje kulturalne 2019-20

Regulamin sekcji artystycznych i kulturalnych Centrum Kultury i Sportu w Skawinie

Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji artystycznych i kulturalnych w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie