Voucher

Jeden voucher – wiele możliwości!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zakupu vouchera na wybrane usługi Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Voucher CKiS to znakomity pomysł na trafiony prezent. Obdarowana nim osoba może wykorzystać go na wybraną przez siebie usługę – od wizyty na basenie lub w saunie, udziału w zajęciach sekcyjnych i wycieczkach, przez wstęp na przedstawienia oraz koncerty, po poligrafię, najem powierzchni reklamowych czy obiektów, a decyzję może podjąć przez pół roku od dnia jego aktywacji.

Vouchery oferowane są do sprzedaży w kasie głównej CKiS (budynek Basenu Camena, I piętro), prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny – tel. 12 276 24 12 wew. 30. Szczegółowa oferta oraz regulamin znajdują się w załącznikach poniżej.

Uniwersalny wzór voucheru CKiS.

Voucher na miarę Twoich potrzeb:
Voucher uniwersalny
3 wzory voucherów CKiS na różne kwoty: 200 zł, 100 zł, 50 zł. Możesz wybrać voucher o wartości 50, 100 lub 200 zł. Środki te możesz przeznaczyć na każdy rodzaj usług oferowanych przez CKiS i zawarty w Katalogu Usług poniżej, np. na:

  • karnet na basen,
  • Kursy Nauki i Doskonalenia Pływania,
  • zajęcia zorganizowane na basenie,
  • zajęcia sekcyjne i kursy,
  • karnet na zajęcia dla seniorów,
  • usługi poligraficzne,
  • wycieczki górskie,
  • bilety na wydarzenia kulturalne,
  • wynajem obiektów.
Voucher świąteczny
Voucher, jako świąteczny prezent. Możesz wybrać wartość, a my dostosujemy grafikę do okoliczności.
Voucher na specjalną okazję
Wzór voucheru okolicznościowego. Z lewej strony umieszczono zdjęcie niemowlaka pływającego w basenie, po prawej logotyp Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, srebrną pamiątkę chrzcielną, która przedstawia aniołka stróża przykrywającego śpiące dziecko, poniżej napis "Voucher; Chrzest Święty Adasia"Wzór voucheru okolicznościowego. Z lewej strony umieszczono zdjęcie niemowlaka pływającego w basenie, po prawej logotypy Basenu Camena i Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, różowy tort urodzinowy na roczek, poniżej napis "Voucher;Roczek Marysi" Chcesz wyjątkowy, zaprojektowany specjalnie dla Ciebie, voucher? Nie ma problemu! Zrobimy go dla Ciebie.

Możesz wybrać dowolną usługę (np. całą edycję zajęć Aquadzieciaki, karnet na basen, kurs nauki pływania czy cały semestr zajęć plastycznych) lub wartość vouchera.

Skontaktuj się z nami, powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się realizacją.

dodatkowe informacje:
Dział Marketingu i PR
ul. Konstytucji 3 Maja 4
32-050 Skawina

e-mali: marketing@ckis.pl
tel.: 12 256 95 60 w. 34, + 48 784 095 983

Regulamin-zakupu-korzystania-płatności-za-voucher-na-usługi-oferowane-przez-CKiS-w-Skawinie