Dla seniora

Bycie aktywnym Seniorem jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy wybrać ulubione propozycje z naszej oferty, zdobyć kartę seniora i korzystać ze wszystkich dostępnych zniżek!

SKAWIŃSKA KARTA SENIORA OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA
Zdjęcia Skawiśkiej Karty Seniora. Po lewej stronie fragment ziolnej grafiki symbolizującej drzewo. Obok napisy: SKS Skawińska Karta Seniora; nr karty, Agnieszka Kowalska. Na dole żółty pasek. Zdjęcie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Na środku czerwona grafika symbolizująca drzewo. Poniżej napis: Karta Seniora; Ogólnopolska.
Program Skawińska Karta Seniora skierowany jest do osób w wieku 60 lat i więcej zamieszkujących w Gminie Skawina i ma na celu wzmocnienie ich aktywności społecznej oraz poprawę jakości życia. Posiadanie Karty umożliwi osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia na preferencyjnych warunkach. Wnioski o wydanie Skawińskiej Karty Seniora przyjmuje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo TUTAJ

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo TUTAJ

Posiadaczy Skawińskiej Karty Seniora  lub Ogólnopolskiej Karty Seniora zapraszamy do korzystania z oferty CKiS w promocyjnych cenach:

– 4,00 zł zniżki w stosunku do biletu normalnego na Basen „Camena” (oferta obowiązuje w godzinach od 6.30 do 15.00 i nie łączy się z innymi promocjami),

– 20% zniżki na wybrane, biletowane imprezy kulturalne (informacje będą umieszczane na afiszach i stronie internetowej CKiS).

Po więcej informacji zapraszamy TU

Zarządzenie Ogólnopolska Karta Seniora

Zajęcia