Klub 50plus: DANCE FUSION

Poziomy banner. Po lewej stronie zdjęcie uśmiechnietej kobiety, blondynki w średnim wieku. Kobieta jest w pozycji tanecznej w ujęciu od pasa w górę. Na sobie ma mieniącą się cekinową sukienkę. Po prawej stronie na czarnym tle napis: Taniec 50 plus.

ZAPISY DO SEKCJI ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE.
Zapisy na nowy sezon rozpoczniemy 2 września 2024.

OFERTA ZAJĘĆ KULTURALNYCH NA SEZON 2023/2024 
Zajęcia: od października 2023
O zajęciach:

Zajęcia taneczne DANCE FUSION przeznaczone są dla osób w wieku 50+. Są fuzją różnych stylów tanecznych, łącząc elementy samby, salsy, rumby, cha-chy, jive’a, flamenco, pasodoble i bachaty. Taneczne spotkania grupy 50+ to doskonały czas na pobudzenie umysłu, poprawienie samopoczucia, sprawności fizycznej i koordynacji oraz rozwój świadomości swojego ciała.

Zajęcia umożliwiają nabranie większej pewności siebie, a przy tym poprawiają kondycję i kształtują sylwetkę. Taniec ponadto odpręża, relaksuje oraz pozwala uwolnić emocje. Przyczynia się do wydzielania endorfin – hormonów szczęścia, które dają radość i chęć do życia. Aby wziąć udział w zajęciach, nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani doświadczenia. Trening prowadzony jest w taki sposób, aby każdy rozciągnął się, poćwiczył i wytańczył, wykorzystując podstawy różnych technik. Każde zajęcia opierać się będą na krótkiej, prostej, niepowtarzalnej choreografii. Treningi dostosowane będą do umiejętności i potrzeb grupy zajęciowej.

Miejsce zajęć: Basen Camena poziom -1, sala baletowa (ul. Żwirki i Wigury 11, Skawina)

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Harmonogram zajęć: ŚRODA, godz. 10:00

Instruktor: Patrycja Tarasiuk-Kucharska

Na zdjęciu Patrycja Tarasiuk, instruktorka zumby. Szczupła uśmiechnięta blondynka, długie włosy. Krótki niebieski podkoszulek z białymi i pomarańczowymi angielskimi napisami narzucony na ciemny tank top. Tło rozmyte, błękitno-białe.Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, STRONG NATION oraz tańca towarzyskiego. Od 5 roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Na swoim koncie posiada wiele wygranych turniejów ogólnopolskich. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa, wspaniali ludzie i beztroskie chwile spędzone na salach. Cały czas bierze udział w szkoleniach i warsztatach jam session, aby doskonalić umiejętności, rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje. Brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA, w ZIN ACADEMY w Niemczech i Anglii. Ukończyła wiele szkoleń ZUMBA – m.in. B1, B2, Pro Skills, Zumba Kids, STRONG by ZUMBA.  „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby.

Opłaty

Płatności należy realizować za pośrednictwem Platformy Sportbm.

opłata miesięczna opłata miesięczna zniżkowa*
zniżka „3 sekcje”
50 zł 35 zł

*Zniżki określa szczegółowo „Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji Centrum Kultury i Sportu w Skawinie”.

Instrukcja zapisów do sekcji CKiS

REGULAMINY SEKCJI

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.