Zumba Kids & Junior

O zajęciach

Zumba Kids jest wspaniałą okazją do wysiłku fizycznego w lekkiej, muzycznej, zabawowej formie. Zumba dla dzieci składa się z krótkich układów, łatwych do powtórzenia i zapamiętania, dostosowanych do wieku i możliwości uczestników. Stymuluje pracę mózgu, czyli korzystnie wpływa nie tylko na rozwój  fizyczny, ale też intelektualny dziecka. Zajęcia te pomagają w koncentracji, koordynacji ruchów, kreatywności i utrzymaniu dobrej kondycji, a przede wszystkim kształtują umiejętność pracy w zespole, budują pewność siebie i pozytywną samoocenę.

Na zajęcia Zumba Kids&Junior zapraszamy dzieci od 4 lat oraz młodzież. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu z podziałem na grupy wiekowe.

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, nr tel. 12 276 34 64, e-mail: zapisy@ckis.pl

Instruktorki
Alicja Ożóg

Licencjonowana instruktorka Zumba od 2012r, Zumba Kids & Zumba Kids&Junior,  Zumba  Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Przygodę z tańcem rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Swój warsztat szkoliła u najlepszych tancerzy i trenerów w Polsce tj.  Anna i Lech Romankiewicz, Robert Wota, Roman Pawelec, Wojciech Przemieniecki, Grzegorz Citko, Janusz Biały. Obecnie prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach i w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

 Patrycja Tarasiuk

Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, STRONG NATION oraz tańca towarzyskiego. Od 5 roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Na swoim koncie posiada wiele wygranych turniejów ogólnopolskich. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa, wspaniali ludzie i beztroskie chwile spędzone na salach. Cały czas bierze udział w szkoleniach i warsztatach jam session, aby doskonalić umiejętności, rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje. Brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA, w ZIN ACADEMY w Niemczech i Anglii. Ukończyła wiele szkoleń ZUMBA – m.in. B1, B2, Pro Skills, Zumba Kids, STRONG by ZUMBA.  „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby.

Harmonogram zajęć

Instruktorka: Alicja Ożóg

Basen Camena poziom -1, sala baletowa (ul. Żwirki i Wigury 11, Skawina):

PONIEDZIAŁEK  Gr. I (4-6 lat) 17:00 – 17:45

                                Gr. II  (7-10 lat) 18:00 – 19:00

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie (ul. Szkolna 4, Radziszów):

WTOREK Gr. I (4-6 lat) 17:00 – 17:45

                  Gr. II (7-10 lat) 18:00 – 19:00

Instruktorka: Patrycja Tarasiuk

Hala Widowiskowo-Sportowa, sala „Olimpijka” (ul. Konstytucji 3-go maja 4, Skawina):

ŚRODA   Gr. I (4-6 lat) 15:00 – 15:45

                Gr. II (7-10 lat) 16:00 – 17:00

PIĄTEK Gr. III (7-10 lat) 15:45 – 16:45

               Gr. IV (11+) 17:00 – 18:30

Opłaty
opłata miesięczna opłaty miesięczne zniżkowe*
zniżka „3 sekcje” zniżka dla rodzeństwa
(2 osoby)
zniżka dla rodzeństwa
(3 osoby)
60 zł 45 zł 45 zł 40 zł

*Zniżki określa szczegółowo „Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji artystycznych Centrum Kultury i Sportu w Skawinie w sezonie 2020/2021”.

Podstawą naliczenia zniżek jest dostarczenie instruktorowi lub bezpośrednio do Działu Realizacji Projektów Kultury CKiS wypełnionego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego/uczestnika z danymi członka sekcji (do pobrania poniżej – w sekcji Pliki do pobrania oraz pod linkiem https://ckis.pl/zajecia/regulaminy/).

Sukcesy
Pliki do pobrania

OŚWIADCZENIE SEKCJE_ARTYSTYCZNE_2020

Regulamin sekcji artystycznych CKiS w sezonie 2020-2021

Regulamin opłat za udział w zajęciach sekcji artystycznych CKiS w sezonie 2020-2021