10 ICO 100 pkt w SKAWINIE – zapisy zamknięte!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
20/04/2024

CKiS Skawina, kolebka  młodych talentów i podpora juniorskiej reprezentacji Polski  CROSSMINTONA w Mistrzostwach Europy i Świata zaprasza do udziału w ICO Crossminton Skawina Open 2024. 10-te turniejowe potyczki ze speederem w roli głównej odbędą się 20 kwietnia w Hali Widowiskowo – Sportowej. Crossmintonowe pola gier zapełnią się fascynatami szybkiej lotki, którzy powalczą o max 100 pkt do puli rankingowej ICO oraz okazjonalne medale i dyplomy. Juniorska reprezentacja CKiS z pretendentem do tytułu „ICO JUNIOR PLAYER OF THE YEAR 2023 (male)” Oskarem Sonikiem zmierzy się z niemniej utytułowanymi graczami speederskiej familii. Do sprawdzenia swojej aktualnej formy zachęcamy juniorów i seniorów w kategoriach zgodnych z zasadami ICO. Organizator zawodów Centrum Kultury i Sportu w Skawinie szczególne zaproszenie kieruje  do  młodych adeptów tej dyscypliny sportu. Licencja ICO nie jest wymagana więc macie możliwość poczuć smak rywalizacji sportowej i zagrać  z bardziej doświadczonymi zawodnikami, a tym samym podpatrzeć ciekawe zagrania i rozwiązania taktyczne.

Patronat nad tym sportowym wydarzeniem sprawują: International Crossminton Organization, Polska Akademia Crossmintona „Pacross” i Crosssminton.pl

[Aktualizacja, 8.04.2024]

SZYBKA LOTKA -> SZYBKA DECYZJA -> KIERUNEK SKAWINA

ZAPISY ZAMKNIĘTE !

Dear players, we would like to inform you that we have exceeded the registration limit for our tournament in Skawina, which will take place on April 20, 2024. We are very happy that we will be able to host great players from Poland and the Czech Republic. Unfortunately, we have to close further registration for the tournament. Reserve list (categories will be updated if there are no players): SMS +48 794604132 or messenger.

_________________________________________________

Drodzy zawodnicy, chcieliśmy poinformować, że przekroczyliśmy limit zapisów na nasz turniej w Skawinie, który się odbędzie 20.04. 2024. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli gościć świetnych zawodników z Polski i Czech. Niestety, dalsze zapisy na turniej musimy zamknąć. Lista rezerwowa (kategorie będą dopełniane w przypadku braku zawodników): SMS +48 794604132 lub messenger.

Szczegółowe informacje w Regulaminie Turnieju -> TUTAJ

Oświadczenia wymagane przez Organizatora:

Zawodnik pełnoletni 

Zawodnik niepełnoletni

 

Barbara Brodzińska

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl