10 spotkań i na mieście zrobiło się nam bezpieczniej ;)

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
24/05/2024

24 maja, w piątek odbyły się ostatnie zajęcia z samoobrony dla kobiet. Kurs zorganizowała Straż Miejska w Skawinie przy ścisłej współpracy z CKiS. Propozycja skierowana tylko do pań cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Lista zapełniła się błyskawicznie, a na każde zajęcia przychodziła duża liczba chętnych.

Uczestniczki uczyły się, jak opanować stres, ćwiczyły różne techniki obrony w różnych sytuacjach zagrożenia. Wszystkie Panie podchodziły bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do zajęć, większość z nich wykazała chęć dalszej kontynuacji. Trzy najbardziej aktywne uczestniczki obydwu edycji zostały wyróżnione białym pasem, który oznacza pierwszy stopień wtajemniczenia Kyu.

Okiem instruktora:

,,Kobiety w pełni zaangażowane, z ochotą uczestniczyły w zajęciach. Ciekawe, wręcz dociekliwe, zawzięcie i uparcie dążyły do doskonałości. Na zajęciach stworzyły bardzo miłą atmosferę, widać że nawiązały przyjacielską więź. Parę osób uczestniczyło już we wcześniejszych zajęciach, a większość Pań już potwierdziła chęć udziału w kolejnych zajęciach, bo jak stwierdziły warto i muszą osiągnąć maksymalne zdolności obronne.”

Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy i zapraszamy już niebawem na kolejną edycję.

Fotorelacja: TUTAJ

 

Magdalena Pobożniak

(AZG)

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl