100 lat, KSM!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
14/04/2019

Pamiętacie jak to było mieć 15 lat? Taki właśnie jest jubileuszowy program Kabaretu Skeczów Męczących, który mieliśmy okazję zobaczyć w kwietniowy niedzielny wieczór – pełen radości, entuzjazmu i lekkości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał spektakl, na którym skawińska publiczność raz po raz wybuchała szczerym i niepohamowanym śmiechem.

Przez 15 lat kielecki Kabaret Skeczów Męczących, wciąż zachwycający błyskotliwymi reakcjami na bieżące wydarzenia z Polski i ze świata, podbił serca widzów charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Tak było i tym razem, w skawińskiej hali CKiS. Kabaret Skeczów Męczących w składzie: Karol Golonka, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz oraz Jarosław Sadza ani na chwilę nie zwalniając tempa, powoływał do życia doskonale znanych i uwielbianych bohaterów, stawiając ich, w premierowych skeczach, przed nowymi wyzwaniami.

To były bardzo udane urodziny! Dziękujemy za Państwa obecność, a Kabaretowi życzymy niekończących się pomysłów i kolejnych, pełnych sukcesów, lat na scenie.

Agnieszka Radziszowska

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl