13 medali dla CKiS!

inna lokalizacja
11/06/2021

12/06/2021

Zarówno w grach pojedynczych, jak i w deblach reprezentanci CKiS Skawina spisali się znakomicie. To dobry prognostyk przed zbliżającym się rodzimym turniejem crossmintona. Dobre wiadomości przekazała nam trener sekcji crossmintona, Pani Gabija Jančunska:

W dniach 11-12 czerwca w hali sportowej w Brzeszczach rozegrano międzynarodowy turniej ICO Crossminton Brzeszcze Open – 250 pkt. W rozgrywkach wzięło udział 52 zawodników z Polski i Słowacji (w tym 27 juniorów do lat 18). Zawodnicy ze Skawiny zdobyli 13 medali (4 w grach podwójnych, 9 w grach pojedynczych) z czego 4  w złotym kolorze!

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

BS U12

1 m-ce Oskar Sonik

3/4 m-ce Michał Gołdasz

3/4 m-ce Nikodem Bącela

GS U14

2 m-ce Alicja Gorczyca

BS U14

1 m-ce Dominik Dryja

3 m-ce Piotr Kochana

GS U18

2 m-ce Martyna Gołdasz

BS U18

2 m-ce Mateusz Faska

3/4 m-ce Bartosz Śmiech

OD U18

1 m-ce Piotr Kochana i Oskar Sonik

3/4 m-ce Alicja Gorczyca i Martyna Gołdasz

Pani Trener i wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy sukcesu i życzymy kontynuowania dobrej passy w kolejnych turniejach.

Na zdjęciu debliści turnieju crossmintona w Brzeszczach. Po lewej przed stojakiem z numerem dwa stoi duet chłopców w niebieskich koszulkach z białym napisem Spid Klub Brzeszcze. W środku stoją złoci medaliści, chłopcy w firmowych biało czerwonych koszulkach z logiem i napisem hasztag tim cekaies Skawina a po prawej dwa brązowe duety dziewczęce. Są to reprezentantki sekcji cekaies i dziewczynki w czarno zielonych koszulkach jedna z nich, zawodniczka stojąca po prawej stronie stojaka z numere trzy trzyma w rękach rakiete do gry.

Na zdjęciu debliści turnieju crossmintona w Brzeszczach. W środku stoją złoci medaliści z #teamCKiS – Piotr Kochana i Oskar Sonik, a po prawej nasz brązowy duet dziewczęcy –  Alicja Gorczyca i Martyna Gołdasz.

Barbara Brodzińska

Fotogaleria: https://flic.kr/s/aHsmW2iSm1

(AZG)

inna lokalizacja