„15 pomysłów na weekendowy Eurotrip”, czyli Skawińska Akademia Wiedzy i Umiejętności

Pałacyk "Sokół"
Skawina
26/04/2024

Przed nami długi weekend, w Polsce tłoczno. A może by tak wykorzystać kilka dni wolnego i ruszyć w drogę? Na spotkaniu zaproponujemy 15 pomysłów na krótkie podróże po Europie: bliższe i dalsze, autem i samolotem. Piękne regiony Niemiec, niesamowite gorące źródła na Węgrzech, magiczne miasteczka Włoch, malownicze wysepki Skandynawii i wiele, wiele innych pomysłów na nietuzinkowe miejsca do odwiedzenia w przedłużony weekend.

Niech to ostatnie slajdowisko Skawińskiej Akademii Wiedzy i Umiejętności w sezonie będzie źródłem inspiracji do własnych wypraw i przygód. A dzielić się nimi będzie na bazie własnego doświadczenia Iwona Marczak – przeurocza krakowianka, pasjonatka podróży bliskich i dalekich, o których opowiada ze swadą i humorem.

Iwona Marczak mówi o sobie w liczbach: 56 krajów, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami. W social mediach można ją poznać jako Dzień Dobry Świecie na Facebooku, Instagramie i Tik Toku.

Zapraszamy w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:00 do Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny.

Joanna Kurpiel

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl