Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

24. spotkanie z Teatrem Dzieciom

09/04/2018

W ramach którego spotkaliśmy się z Piotrusiem,  chłopcem poszukującym skarbu i wspólnie przeżyliśmy „Morską przygodę” za sprawą Teatru URWIS.

Dzieci za sprawą Piratki o imieniu Fala zostały wtajemniczone w arkana żeglarskiej kultury. Mimo, że początkowo nie chciały zostać majtkami, po chwili nie miały już nic przeciwko. Chętnie zgodziły się zostać pomocnikami na statku, nie straszne im było szorowanie pokładu czy klarowanie liny. Kilku wybrańców zostało nawet mianowanych kapitanami. Nadano im żeglarskie imiona wśród których znalazły się m.in. Muszelka i  Burza.

Spotaknie z Teatrem Urwis w kwietniowy słoneczny wieczór zostanie na pewno mile wspomniany nie tylko przez kapitanów pirackiego statku pod dowództwem Fali.

A już dzisiaj zapraszamy na majową „Wielka wyprawę Pana Maluśkiewicza”, która odbędzie się  14 kwietnia o godzinie 17.30.

Bilety w cenie 10 zł ulgowy i 15 zł normalny do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie,  także godzinę przed spektaklem w Pałacyku „Sokół”.

Marta Tyrpa

(AR)

fot. Jarosław Karasiński

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157693714414121