8 ORIENTEERING w Skawinie

inna lokalizacja
19/05/2019

W niedzielę 19 maja o godz. 15.00 po raz ósmy w Skawinie, ale pierwszy raz poza zielonymi plenerami naszego miasta wystartuje Bieg na Orientację. Przed biegaczami z mapą w ręku nowe wyzwania w poszukiwaniu lampionów ukrytych na trasach zlokalizowanych w terenach znanych jedynie prekursorom naszych zawodów, a zarazem pasjonatom tej jakże ciekawej formy wypoczynku, Państwu Jackowi i Jolancie Kozłowskim.

Tegoroczne, pionierskie tereny pokonywać będą uczestnicy czterech kategorii sportowych: S, M, L, V oraz  kategorii R (rodzinnej), w której biegowy duet stanowią Rodzic i dziecko do lat 9.

To nie jest trudne, a sprawia mnóstwo frajdy! Zazwyczaj najlepszy nie jest ten, kto najszybciej biega, ale ten, kto najszybciej myśli i podejmuje właściwe decyzje – tak mówili przybiegający na metę uczestnicy dotychczasowych rodzimych orienteeringów. Jak będzie w tym roku? Zapisz się i … przeżyj to sam lub w rodzinnym duecie!

ZAPISY  do  dnia  16 maja 2019, wyłącznie drogą mailową: halackis@ckis.pl.

Zapisy w dniu zawodów możliwe będą od godziny 14.00 (w miarę wolnych miejsc), w przypadku niezgłoszenia się osób już zapisanych.

 

SPOTYKAMY SIĘ w biurze zawodów: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich, Skawina, ul. Witosa 4; 

Szczegóły -> REGULAMIN VIII BNO 2019

Wymagane Oświadczenia -> Oświadczenia_2019

WAŻNE INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI!

 • Jak czytać mapę -> patrz załączniki

Legenda BnO_Sprint_ISSOM_Baner1_150cmx100cm

Mapa BnO_Baner3_150cmx100cm

Opisy BnO_Baner2_150cmx100cm

 • Dojazd do biura zawodów ulicą Witosa
 • Parkowanie wzdłuż Witosa, na osiedlu Bukowska oraz w miarę wolnych miejsc na terenie szkoły
 • Znamy aktualne parametry tras:
  S    1.4 km    11 pk
  M    1.8    16 pk
  L    2.3    18 pk
  V    1.9    15 pk
  R    1.5    11 pk
 • Skala mapy: 1:3500
 • ZALECANY jest odpowiedni strój sportowy -> DŁUGIE SPODNIE i RĘKAWY, ponieważ dostępu do niektórych punktów kontrolnych „bronić” będą jeżyny i pokrzywy…

Barbara Brodzińska

(AR)

inna lokalizacja