Akcja integracja – zabawa integracyjna uczestników sekcji artystycznych

OKR "Gubałówka"
Skawina
03/06/2022

Powoli dobiega końca sezon artystyczny 2021/2022, w ramach którego dzieci i młodzież z sekcji CKiS pracowały, nabierały nowych umiejętności, rozwijając swoje artystyczne pasje, uczestnicząc w zajęciach oferowanych przez CKiS.

Każda z artystycznych grup zajęciowych kończy sezon w formie pokazów, występów, prezentując efekty całorocznej pracy. Ale praca i doskonalenie swoich umiejętności to nie wszystko, ważna jest także dobra zabawa, dlatego CKiS zaprosiło wszystkie dzieci z sekcji: baletowej, plastycznej, teatralnej, tańca towarzyskiego, nauki gry na gitarze, sekcji zumby, tańca nowoczesnego hip-hop, kursu logopedycznego oraz warsztatów wokalnych na spotkanie integracyjne, które odbyło się 3 czerwca w OKR Gubałówka. Celem naszego spotkania było miłe spędzenie czasu na grach i zabawach oraz wzajemne poznanie się uczestników różnych grup, których w samym Dziale Realizacji Projektów Kultury jest 47, działających w 17 sekcjach czy zespołach. Uczestnikom towarzyszyli reprezentanci naszej licznej kadry instruktorskiej, którzy aktywnie wspierali swoje grupy. Nie zabrakło tańca, śpiewu i konkurencji, które do oczywistych i łatwych nie należały, ale zapewniły wszystkim dużo śmiechu… i właśnie o to chodziło!

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest tutaj.

Przed nami ostatnie w tym sezonie prezentacje sceniczne sekcji artystycznych w ramach Dni Skawiny 2022. Zapraszamy w sobotę 11 czerwca, na godz. 16:15, aby posłuchać jak pięknie rozśpiewali się uczestnicy warsztatów wokalnych CKiS, w tym zespoły Tanto, Mini Tanto, Minimini Tanto oraz Wokalove.  W niedzielę 12 czerwca, od godz. 15:15 w ramach Kalejdoskopu Talentów na scenie plenerowej gościć będziemy grupy baletowe, licznie reprezentowane grupy zumby Kids & Junior, grupy tańca nowoczesnego hip-hop, tańca towarzyskiego oraz zespół SingSing. Szczegóły w programie Dni Skawiny.

Dziękujemy wszystkim za spędzony z nami sezon artystyczny 2021/2022. Życzymy udanych, wyczekanych przez wszystkich wakacji, bezpiecznego wypoczynku, regeneracji i nabrania sił na nowy sezon z CKiS w Skawinie!

Ewa Przebinda

KK

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24