Ale było gorrrąco! Mikołajowy Maraton Zumby już za nami.

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
04/12/2021

Zabawa była nieziemska i nawet nie zauważyliśmy, kiedy minęły trzy godziny. Dynamiczne choreografie porwały uczestników w wir „zumbowego” szaleństwa, do tego wspaniała atmosfera i rewelacyjni prowadzący. Aż żal, że V Mikołajowy Maraton Zumby już za nami.

4 grudnia pięknie udekorowana Hala Widowiskowo-Sportowa otworzyła swoje progi dla miłośników zumby, którzy przyjechali do nas nie tylko ze Skawiny. Przy wejściu na salę na każdego uczestnika czekała niespodzianka w postaci pakietu startowego. Tam też można było porozmawiać z przedstawicielami dwóch skawińskich siłowni: Xtreme Fitness Skawina i My Fitness Place Skawina.

Gdy już wszyscy gotowi, ubrani w kolorowe, sportowe stroje i wyposażeni w mikołajowe gadżety, stanęli na sali, rozpoczęło się istne szaleństwo. Instruktorzy bez wytchnienia i z niesamowitą energią prezentowali kolejne układy taneczne. Okazało się, że „zumbowicze” świetnie znają te choreografie i cała sala tańczyła wspólnie niczym dobrze zgrany zespół. Atmosferę dodatkowo rozgrzewał nasz gość specjalny Seluco Fernández z Hiszpanii, który w niezwykle zabawny sposób próbował rozmawiać z publicznością po polsku. Oczywiście bardzo ważnym punktem Maratonu było pojawienie się na scenie Izy Kin. Wtedy hala wprost eksplodowała od nadmiaru energii.

Po 1,5 godziny nieustannych pląsów, był czas na krótką przerwę. Jednak emocje ani na chwilę nie opadły. W czasie, gdy uczestnicy mieli okazję złapać oddech, na scenie odbywało się losowanie prezentów i to nie byle jakich. Wśród przygotowanych upominków znalazły się vouchery do Term Chochołowskich, bilety na Kolej na Gubałówce, wejściówki na Basen Camena, vouchery CKiS i różnego rodzaju gadżety. Jako maszyna losująca świetnie sprawdził się duet: Seluco Fernández i Patrycja Tarasiuk. Na dodatek, Seluco każdy numer wylosowanego biletu próbował wymówić w języku polskim, czym wzbudzał jeszcze większy entuzjazm zgromadzonych przed sceną.

W drugiej części Maratonu nie zabrakło świątecznych przebojów, a niekwestionowanym hitem okazała się piosenka Skaldów „Z kopyta kulig rwie”. Zarówno instruktorzy, jak i uczestnicy opuszczali halę nucąc „…pa, parapa ,pa, parapa, pa, parapa pa, pa…”.

Dziękujemy, że byliście z nami! Dziękujemy wspaniałym instruktorom, bo świetna zabawa  i wyjątkowa atmosfera to ich zasługa ⇒ Izabela Kin, Seluco Fernández Zumba, Emilia Furman – ZUMBA, Kasia Lichnowska, Alicja Ożóg, Patrycja Tarasiuk   ♥ ♥ ♥

Dziękujemy również naszym sponsorom, partnerom i darczyńcom. Dzięki nim mogliśmy rozlosować atrakcyjne prezenty i przygotować pakiety startowe ⇓

My Fitness Place My Fitness Place Skawina

Zumba Wear Poland

Drogeria Koliber Skawina

Xtreme Fitness Skawina

SFD Skawina

Ziaja Polska

Chochołowskie Termy

Kolejka Gubałówka

firma Gobest.

 

Do zobaczenia na następnym Maratonie Zumby!

Zdjęcia możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Anna Zając-Gut

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl