Ambitna walka gospodarzy…

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
16/11/2020

Względy bezpieczeństwa nie pozwalają na uczestnictwo kibiców w trakcie wydarzeń sportowych, ale my nie zapomnieliśmy o fanach siatkówki i transmitowaliśmy w poniedziałkowy wieczór mecz z drużyną UKS 2010 Liszki. Pomimo ambitnej walki, ostatecznie przegraliśmy 2:1, ale mamy nadzieję, że poczuliście emocje, które towarzyszyły siatkarkom podczas meczu.

Pomeczowa wypowiedź trenera Chrystiana Boczka:

,,Kolejny mecz za nami, gramy u siebie, niestety bez publiczności i dopingu ze strony trybun. Pierwszy set nie był łatwy, dziewczyny nie mogły wejść w mecz, mało ruchu do piłki i brak dyscypliny w przyjęciu i w grze przy siatce. Jedynie w tym secie pokazaliśmy, że zagrywka jest u nas najmocniejszą stroną, co zaowocowało w kolejnym secie, kiedy zawodniczki CKiS wzięły się do gry. Po zmianie taktyki i kilku zmianach w ustawieniu, w drugim secie pokazaliśmy ile jesteśmy warci, wygrywając na przewagi broniąc piłki meczowe. Niestety trzeci set to była już walka nerwów, dziewczyny oddawały piłki na drugą stronę niczym w zabawie „piłka parzy”. Na następny mecz musimy wyjść bardziej skoncentrowani i z większą pewnością siebie, bo przecież najlepiej co umiemy, to grać w siatkówkę !!! Mimo wszystko brawa dla dziewczyn za walkę szczególnie w drugim secie, kolejne turnieje to perspektywa na 2 ligę !!!”

FOTORELACJA: TUTAJ

Pełna transmisja meczu dostępna na CKiS LIVE.