AQUA DZIECIAKI – ZAPISY!

Basen Camena
Skawina
19/09/2022

22/09/2022

Centrum Kultury i  Sportu w Skawinie po raz kolejny zaprasza maluszki, w wieku od 5 miesięcy do 5 lat, do udziału w wodnej przygodzie! Pod okiem doświadczonej kadry Państwa pociechy mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki w nowym dla siebie otoczeniu lub rozwijać swoje umiejętności nabyte już podczas wcześniejszych edycji.
Dlaczego warto przyjść?  poczytaj tutaj

 

 

Przed dokonaniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami:

 • Regulaminem organizacji i uczestnictwa w zajęciach Aqua Dzieciaki, w tym min.
  §2 ust. 6
  „Podział określony w ust. 5 obowiązuje podczas naboru na nowy sezon zajęć rozpoczynający się od edycji jesiennej”
  §2 ust. 7 pkt 1)
  „Po zakończeniu każdej edycji: w przypadku rezygnacji z kontynuacji zajęć w kolejnej edycji, rodzic zobowiązany jest do poinformowania CKiS o swojej decyzji z tygodniowym wyprzedzeniem przed terminem zakończenia danej edycji; rezygnacja dotyczy wypisu z uczestnictwa w zajęciach do końca danego sezonu z możliwością wejścia na koniec listy rezerwowej danej grupy”
 • Regulaminem Basenu Camena, w tym min.
  §3 ust. 18
  „Dzieci do lat 3 mogą korzystać z Basenu tylko w specjalnych pieluchomajtkach (zaleca się korzystanie z pieluchomajtek neoprenowych)”

Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny pod tym artykułem i w zakładce Aqua Dzieciaki -> https://ckis.pl/basen-camena/zajecia-w-wodzie/aqua-dzieciaki/, od dnia 19.09.2022, od godz. 10.00. do wyczerpania limitu miejsc tj.:
-> 60 zapisanych do grup,
-> 60 zapisanych na listę rezerwową.

O przyjęciu do grup i na listę rezerwową decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczny przydział godzinowy do odpowiedniej grupy z uwzględnieniem umiejętności dziecka (początkujący, zaawansowany) ustalany jest wraz z Instruktorkami, prowadzącymi zajęcia.

Cena za edycję (10 zajęć) wynosi 380 zł. Pierwsze zajęcia w czwartek 6 października.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY -> ostatnie wolne miejsca na liście rezerwowej

Barbara Brodzińska

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl