Babski wieczór na Dzień Kobiet

Pałacyk "Sokół"
Skawina
08/03/2024

W tegoroczny Dzień Kobiet Centrum Kultury i Sportu zaprosiło przedstawicielki płci pięknej do udziału w wyjątkowym wieczorze, podczas którego Panie zadbały o sferę umysłową i cielesną swojej kobiecości. Treningiem mentalnym zajęła się konsultantka kariery, coach – Dorota Hetmańczyk-Żuchalska, która opowiedziała o minimalizmie zarówno w głowie, otoczeniu, jak i w życiu w ogóle, zachęcając do przeanalizowania swojej codzienności oraz przekonując, że ograniczenie informacji czy rzeczy w otaczającej przestrzeni, może wyjść nam na dobre, ale nie jest dla każdego. O sferę fizyczną zadbał tancerz, choreograf i trener tańca Patryk SoWild Wyskocki, który poprowadził warsztaty dancehall female, pokazując, że taniec jest niezwykłym medium, w którym jeśli tylko pozbędziemy się zahamowań i własnych ograniczeń, możemy wyrazić swoją osobowość.

Uczestniczki Babskiego wieczoru udowodniły, że kobiety, bez względu na wiek doskonale czują się w swoim towarzystwie, a aktywne spędzenie wspólnego czasu jest tym, czego właśnie potrzebują.

Babski wieczór był jednym z wydarzeń, które proponujemy w ramach skawińskiej akcji: Marzec miesiącem kobiet! Wraz z Centrum Usług Społecznych oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Skawinie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji w marcu:

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na:

  • Wystawa zdjęć Jerzego FotoGorgio Bzymek pt. „Jej portret”. Wystawa czynna do 10 maja 2024 r. w Galerii Pałacyku „Sokół” oraz w Kawiarni „tuCZYtam” w godzinach otwarcia kawiarni.

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie zaprasza:

  • W dniach 8-28 marca „Rozmowy niekontrolowane” w bibliotecznej kawiarni Live-Book Cafe. Zniżki dla Pań na spotkania „w babskim gronie”. Warto wspólnie wyjść, spędzić czas i zainwestować w siebie i swój odpoczynek.
  • Przez cały marzec specjalna edycja akcji „Weźże wypożycz…” skierowana do mniejszych (wypożyczalnia dla dzieci) i większych (wypożyczalnia dla dorosłych) kobiet.

11 marca 2024

Centrum Usług Społecznych zaprasza na:

  • Warsztaty ceramiczne w godz. 17.00.19.00 (na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 12 276 34 10).
  • Konsultacje dietetyczne wraz z badaniem składu ciała w godz. 9.00-15.00.
  • Warsztaty rozwojowe dla kobiet – Pokochaj siebie! w godz. 17.00 – 19.00.

12 marca 2024

Centrum Usług Społecznych zaprasza na:

  • Warsztaty ceramiczne w godz. 17.00.19.00 (na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 12 276 34 10).

16 marca 2024

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina wraz z Centrum Kultury i Sportu zapraszają na koncert zespołu Duo Performance, który zabierze nas w pełną ekspresji podróż przez świat hitów! Koncert odbędzie się w sali bankietowej OK-R „Gubałówka” o godz. 18.00. BRAK WOLNYCH MIEJSC.
Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa prac podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy, będzie tez możliwość zakupienia obrazów.

 

Ewa Przebinda

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl