„Babski wieczór”…Tylko dla kobiet!

Pałacyk "Sokół"
Skawina
05/03/2023

„Zawsze wyglądaj tak, jakbyś miała spotkać miłość swojego życia lub najgorszego wroga.”
– Coco Chanel

Marzec jest miesiącem, w którym szczególnie pamiętamy o płci pięknej. Nucąc piosenkę Alicji Majewskiej „Być kobietą”, zapraszamy Panie na „Babski wieczór”. W miłej atmosferze przygotujemy się do świętowania Dnia Kobiet. Będzie coś dla ciała i dla ducha. Pod okiem wspaniałych dam, dowiecie się jak zadbać o swoją skórę i ciało, a potem jak z gracją prezentować swoje atuty.

W pierwszej części „Bądź piękna z Beatą”, dzięki wskazówkom Beaty Wojtoń, reprezentującej markę Mary Kay poprawimy swoją urodę. (https://www.facebook.com/BeataWojtondlaTwojegoPiekna/) Wprowadzi nas ona w tajniki prawidłowej pielęgnacji i dbałości o cerę, a wszystkie Panie wyjdą z wyraźnie zregenerowanymi dłońmi.

Druga część „Kobiecość w ruch”, to warsztaty ruchowo-taneczne. Tym razem naszym ekspertem będzie instruktorka Ewelina Tutka. (https://www.facebook.com/peligrossa.rosita.burlesque). Nie będzie to klasyczny fitness, dlatego nie zakładajcie dresów. Zabierzcie ze sobą ulubione, wygodne szpilki oraz białą koszulę.

Kobiety, niech moc będzie z Wami!

5 marca 2023 (niedziela), godz. 17.00, Pałacyk „Sokół” w Parku Miejskim w Skawinie

Wstęp bezpłatny. Zapisy do dnia 1 marca pod nr tel. 12 276 34 64 (w godz. 8.00 – 16.00). UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapraszamy!

Anna Wrzoszczyk

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl