Bajeczna Fiesta – Teatr Dzieciom

Pałacyk "Sokół"
Skawina
10/01/2022

Zapraszamy na kolejny już z cyklu Teatru Dzieciom, a pierwszy w tym roku, spektakl dla najmłodszych pt. „Bajeczna Fiesta” w wykonaniu Teatru Kultureska.

O spektaklu:

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Królem tańca jest – Jelonek Bronek. Razem tworzą wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – THE Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna.
/Teatr Kultureska/

Na najmłodszych będziemy czekać 10 stycznia 2022, o godz. 17.30 w Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie: ulgowy 15 zł (obowiązuje dzieci od 2 roku życia), normalny 20 zł do nabycia w:

1) w kasie głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (gotówką),

2) w kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 7:00 do 21:00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),

3) w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem (sprzedaż prowadzona będzie WYŁĄCZNIE w miarę wolnych miejsc na widowni).

UWAGA! Spektakl realizowany będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, a widzowie będą zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką.

W związku z odgórnymi obostrzeniami obowiązują ograniczenia ilości osób na widowni, tj. 30% pełnego obłożenia sali. Do limitu nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W związku z powyższym, dozwolony przepisami limit miejsc dla niezaszczepionych przeznaczamy W PEŁNI dla naszych małych widzów, do których kierowany jest spektakl. Dzieciom mogą towarzyszyć na widowni TYLKO osoby zaszczepione, za okazaniem Unijnego Certyfikatu Covid, posiadającego kod QR w wersji papierowej lub elektronicznej.

Wszystkich widzów obowiązuje przedłożenie ważnego, podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika wydarzenia kulturalnego przed wejściem na spektakl.

Iwona Najder, Joanna Kurpiel

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl