Bajkowy bal karnawałowy ODWOŁANY

OKR "Gubałówka"
Skawina
29/01/2022

[AKTUALIZACJA | 24 stycznia 2022 r.]

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną w Polsce, a także mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, jesteśmy zmuszeni odwołać bal karnawałowy KOGEL-MOGEL. Przepraszamy.

 

„PRZEJRZYJ NA OCZY” i dołącz do największej orkiestry świata, zobacz bajkowy świat, w którym wszystko może się zdarzyć.

To już 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 29 rok, w którym Centrum Kultury i Sportu w Skawinie gra z największą orkiestrą świata.

Koncert finałowy zagra online w niedzielę 30 stycznia na Facebook’owym profilu CKiS, ale w przeddzień finału, 29 stycznia, zapraszamy na bajkowy bal dla dzieci, który odbędzie się w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka” o godzinie 16:00.  

Pomaganie jest proste i może być niezwykle radosne, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowej krainy. Prowadzą do niej tajemnicze wrota magicznej szafy, które otworzą przed Wami BAJKOWY KOGEL-MOGEL.

To tam Czerwony Kapturek wraz z niesfornymi Piratami stoczą wesołą bitwę z Elzą, wspieraną przez samego Hrabiego Draculę. A Wilk i Babca razem z Bałwanem odtańczą szalonego twista. Cztery bajkowe krainy pełne zabawy i tańca zapewnią fantastyczną zabawę.

Aby do nich wkroczyć wystarczy zarezerwować miejsce pod nr tel. 12 276 34 64 (Dział Realizacji Projektów Kultury) a następnie, już na miejscu zasilić naszą „WOŚP-OWĄ” puszkę i  bawić się w najlepsze wraz z  Młodym Artystycznym Wolontariatem CKiS.

 

Zwracamy się z prośbą do rodziców uczestników balu o zachowanie szczególnej ostrożności, bezpieczeństwa, porządku i stosowanie się do wytycznych oraz próśb i wskazówek, kierowanych ze strony Organizatora w trakcie trwania balu.

Wobec powyższego, prosimy o stosowanie formuły #DDM:

  • mieć nałożoną maseczkę zasłaniającą usta i nos,
  • zdezynfekować ręce przed wejściem
  • zachować bezpieczną odległość.

Powyższe zasady są zgodne z obowiązującymi aktualnie przepisami i standardami organizacji tego typu wydarzeń. Dla naszego wspólnego dobra, prosimy o ich pełne przestrzeganie.

Zapraszamy serdecznie!

29 stycznia /sobota/, godzina 16.00, Ośrodek Kulturalno-Rekreacyjny „Gubałówka”, ul. Spacerowa 4, Skawina
Czas trwania balu – 120 minut.

Rezerwacja wejściówek od dnia 24 stycznia /poniedziałek/ pod nr tel. 12 276 34 64.
Wejściówki będą do odebrania w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka” wyłącznie w dniu balu w godzinach 15.00 – 16.00.

Karolina Kozanecka

(AZG)

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24