WPIS ARCHIWALNY! Basen „Camena” ponownie otwarty!

Basen Camena
Skawina
16/10/2020

31/12/2020

[WPIS ARCHIWALNY] Basen „Camena” ponownie otwarty!

Zgodnie z nowymi wytycznymi władz centralnych już od najbliższego poniedziałku [19.10.2020] możliwe jest ponowne otwarcie basenów. Staraliśmy się na tej podstawie umożliwić jak najpełniejszą formułę korzystania z basenu „Camena”, lecz aktualnie obowiązujące zasady przyniosły szereg zmian w jego funkcjonowaniu. Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

Wczoraj w godzinach wieczornych na stronach ministerstwa sportu pojawiły się „Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie”. Taki rozwój wydarzeń zakładaliśmy w naszych najbardziej optymistycznych prognozach, dlatego tym bardziej cieszymy się, że po konsultacjach ze środowiskami sportowymi udało się zmodyfikować dotychczasowe wytyczne. W związku z tym – po konsultacjach w #teamCKiS – postanowiliśmy ponownie otworzyć basen, zgodnie z poniższymi zasadami:

1. basen „Camena” pozostanie otwarty dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych, wydarzeń sportowych oraz w ramach zajęć i lekcji na uczelni lub w szkole. Tym samym pozostanie on niedostępny dla klientów indywidualnych, z wyjątkiem osób przedkładających stosowne zaświadczenie o przynależności klubowej i realizujących cykl treningowy.
2. zmianie ulegną godziny funkcjonowania basenu – będzie on dostępny w następujących dniach i godzinach:
poniedziałek – piątek: 14:00-22:00
sobota: 7:00 – 15:00
niedziela: nieczynne.
3. okres, w którym obowiązują zakupione przez Państwa karnety ulegnie wydłużeniu o tyle dni, o ile nasz obiekt będzie pozostawał dla Państwa niedostępny. Działanie to nie będzie wymagało interwencji Klientów, a wszelkie czynności będą realizowane w sposób automatyczny.

⇒ wszystkie zaplanowane wynajmy klubów i stowarzyszeń sportowych, a także aktualnie prowadzone zajęcia w formie kursów, lekcji (w tym działalności sekcji pływackiej CKiS) – odbywają się zgodnie z harmonogramem, z zastrzeżeniem godzin otwarcia obiektu.
⇒ o szczegółowym harmonogramie zajęć sekcji pływackiej CKiS oraz ewentualnych przepadających zajęciach porannych poinformujemy z początkiem tygodnia.

Jednocześnie czujemy się w obowiązku podzielić się ze wszystkimi osobami korzystającymi z basenu jako klienci indywidualni niedosytem, co do zaproponowanego przez władze centralne rozwiązania. Od pierwszych dni dokładamy wszelkich starań, aby procedury bezpieczeństwa funkcjonowały możliwie najsprawniej, dbamy o dezynfekcję obiektu i przestrzeganie w nim wszelkich wytycznych. Mimo wszystko pozostajemy dobrej myśli i liczymy, że już wkrótce obostrzenia pozwolą nam zaprosić także Was na basen.

Kierujemy do Was jeszcze jedną prośbę i dalej pozostaniemy nieugięci w egzekwowaniu: bezwzględnie obowiązują zasady bezpieczeństwa (#DDMA) – dystans, dezynfekcja, osłony ust i nosa. Prosimy nie podważajcie tych zasad w kontaktach z naszym zespołem! To oni dbają o Wasze bezpieczeństwo, ale wszyscy jesteśmy za nie odpowiedzialni. Wynieśmy lekcję z obecnej sytuacji. Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale niezależnie od ich treści, nikt nie powinien mieć wątpliwości, co do tego że naszym obowiązkiem jest realizowanie procedur i nadzór nad nimi. Liczymy na Państwa świadomość i zrozumienie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Działu Basenu „Camena”: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00, e-mail: camena@ckis.pl, tel.: 12 256 95 60 wew. 21

 

[Poniżej treść archiwalna wpisu.]

Informujemy, że w związku z przedstawionymi przez Rząd wytycznymi w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 z dniem 17 października 2020 roku do odwołania zawieszona zostaje działalność Basenu Camena.

O podejmowanych przez nas działaniach związanych z przedłużeniem ważności karnetów, odrabianiem zajęć i kursów, wynajmami torów etc. będziemy informować na bieżąco. Prosimy o cierpliwość, jednocześnie zapewniając, że podobnie jak przy pierwszym zawieszeniu działalności Basenu w marcu br., wszystkie decyzje będziemy podejmować mając na uwadze interes naszych Klientów.

Zapewne Państwu, podobnie jak nam, nie jest łatwo pogodzić się z koniecznością zawieszenia działalności Basenu. Jesteśmy natomiast przekonani, że w lepszym czasie nadrobimy wszystkie zaległości.  Prosimy, dbajcie o siebie!  Nasza pozostała działalność, prowadzona zgodnie z wszelkimi obostrzeniami, jest do Państwa dyspozycji. Pomimo ograniczeń pracujemy prężnie, zachowując gotowość do reagowania na dalsze wytyczne.

We wszelkich sprawach związanych z funkcjonowaniem Basenu prosimy kontaktować się Działem Basenu Camena, tel. 12 256 95 60 w. 21, (od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7.00 – 14.00), e-mail: camena@ckis.pl. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z Kierownikiem Basenu, tel. +48 784 031 282.

 

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl