„Bezdroża” – recital Cecylii Biel

Rynek w Skawinie
28/08/2022

Babie lato – pajęcze nitki, którym  nadano tak romantyczny sens. Ulotne i delikatne, a jednak wystarczająco mocne, by wypełnić swoje przeznaczenie. Jak kobiety. Nie bez przyczyny babie lato stało się inspiracją dla cyklu koncertów, prezentujących utalentowane wokalistki wywodzące się z CKiS w Skawinie.

W niedzielę 28 sierpnia zapraszamy na recital Cecylii Biel „Bezdroża”. Będzie poetycko, nastrojowo, lirycznie i romantycznie. Cecylia – aktorka Teatru MASKA, świadoma i ukształtowana wokalistka, o charakterystycznym głosie i niewątpliwej osobowości scenicznej, zabierze nas do krainy kobiecych emocji, rozterek i nadziei.

Lecz niesione wiatrem, splecione niczym krzyżujące się życiowe ścieżki kobiety i mężczyzny, pajęcze nitki dają przestrzeń dla wspólnego porozumienia i harmonii muzycznej wypowiedzi. Dlatego po raz pierwszy oddamy głos także męskiemu wykonawcy.

Gościem specjalnym Cecylii będzie Mateusz Pierożek, uzdolniony i wrażliwy młody aktor i wokalista, nabierający szlifów na warsztatach wokalnych CKiS, zdobywający uznanie jury w przeglądach i konkursach.

Zapraszamy na wspólną wędrówkę bezdrożami na skawiński Rynek, w niedzielę  28 sierpnia o godzinie 19.30.

Joanna Kurpiel

KK

 

Rynek w Skawinie