Bezkrwawe polowanie w Sokole… już w październiku

Pałacyk "Sokół"
Skawina
26/10/2019

W sobotę 26 października Teatr Maska zainauguruje nowy sezon artystyczny spektaklem Michała Walczaka – „Polowanie na Łosia”.

Premiera spektaklu miała miejsce podczas XV Skawińskiego Tygodnia Teatralnego, zatem mimo, że sztuka wpisuje się drugi rok na afisz – wciąż nabiera smaku, wciąż nabiera tempa!

Pomimo, iż Maska po raz pierwszy sięgnęła do twórczości Michała Walczaka, to „Polowanie na łosia” jest niewątpliwie bliskie naturze Teatru.  Aktorzy w niezbyt poważnej, niekonwencjonalnej scenerii, gdzie humor przeplata się z grozą, a groteska z realizmem, odnajdują się doskonale i bawią do łez. Maska przez dwie godziny postara się nie zwalniać tempa,  publiczność do łez rozbawią perypetie weterynarza Konrada, jego „prawie – narzeczonej” Elizy, jej dawnego terapeuty i upartego kochanka Pasta, ale przede wszystkim jej rodziców: wojskowego Romualda i bynajmniej nie uległej Myszki. Absurd goni absurd, a kulminacyjne polowanie na łosia, które ma rozwiązać rodzinne konflikty – będzie wisienką na torcie!

W obsadzie zobaczymy:  Cecylię Wyrobę, Michała Styrylskiego, Wiktorię Zielińską, Łukasza Pierożka i Wojciecha Żaka.  Głosy z Offu użyczą: Joanna Gądek i Mateusz Droździewicz.

Reżyseria – Andrzej Morawa; Kostiumy, charakteryzacja, scenografia i opieka artystyczna – Marta Tyrpa

Licencja na wystawienie utworu została wydana za zgodą Autora przez Firmę Format – A.

REZERWACJA
bezpłatnych wejściówek od dnia 14 października /poniedziałek/
pod nr tel. 12 276 34 64 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
Wejściówki będą do odebrania w Pałacyku „Sokół”
wyłącznie w dniu spektaklu w godz. 17.30 – 18.30

Liczba miejsc ograniczona!

Marta Tyrpa

(JK)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl