Bezkrwawe polowanie w „Sokole”!

Pałacyk "Sokół"
Skawina
06/05/2023

07/05/2023

Jak polować to tylko z „Maską”, a czy całkiem bezboleśnie i bezkrwawo? Będzie się można przekonać w pierwszy majowy weekend. Teatr „Maska” po dłuższej przerwie powraca do sztuki Michała Walczaka „POLOWANIE NA ŁOSIA”, której premierę wraz z premierą „Tanga” można było zobaczyć podczas XV Skawińskiego Tygodnia Teatralnego.

Mimo, że Maska po raz pierwszy sięgnęła do twórczości Michała Walczaka, to „Polowanie na łosia” jest niewątpliwie bliskie naturze teatru. Aktorzy w niezbyt poważnej, niekonwencjonalnej scenerii, gdzie humor przeplata się z grozą, a groteska z realizmem, odnajdują się doskonale i bawią do łez.

W obsadzie spektaklu zobaczymy aktorów z wieloletnim stażem. Mamy trzy nowe nazwiska, ale tylko jedną faktyczną zmianę 🙂 Otóż, w roli Jarosława Pasta, eks-a Elizy i terapeuty, zamiast Wojciecha Żaka, zobaczymy Marka Andruszczyszyna! Natomiast żeńska obsada poza zmianą nazwisk (tak, teatr nam „dorośleje”) pozostaje niezmienna. Zobaczymy Cecylię Biel (Wyrobę) w roli Elizy, świeżo upieczonej narzeczonej; Wiktorię Kordys (Zielińską) w roli „Myszki” – mamy i przyszłej teściowej; Michała Styrylskiego – jako Konrada, narzeczonego Elizy; oraz Łukasza Pierożka – jako Romualda, męża Myszki.
Spektakl wyreżyserował Andrzej Morawa, za kostiumy i charakteryzację odpowiedzialna jest Marta Tyrpa.

Zapraszamy w weekend 6 i 7 maja na dwie godziny słodko-gorzkiej czarnej komedii, które w doskonałych nastrojach spędzicie z aktorami Teatru „Maska”. Do zobaczenia!

6 i 7 maja, godz. 18:00
Pałacyk „Sokół”, ul. Mickiewicza 7.

Przypominamy o konieczności rezerwacji bezpłatnych wejściówek.
Wejściówki można rezerwować pod numerem telefonu 12 276 34 64 w godzinach 8:00-16:00
od poniedziałku do piątku, od dnia 24 kwietnia (poniedziałek). Liczba miejsc ograniczona!

Wejściówki można odebrać wyłącznie w dniu spektaklu w godzinach 16:30 – 17:30.

Wejściówki nieodebrane przed godz. 17:30 przechodzą do „wolnej puli” dla osób z listy rezerwowej oraz pozostałych oczekujących na miejsce.

NIE PRZYJDZIESZ, ZADZWOŃ, ZWOLNIJ REZERWACJĘ!

Uprzejmie prosimy o telefoniczną informację o rezygnacji z wejściówek. Dzięki niej osoby z listy rezerwowej będą miały szansę zobaczyć przedstawienie, a i w ten sposób wyrazimy szacunek dla wszystkich tworzących spektakl

 

Marta Tyrpa

12 276 34 64

sokol@ckis.pl

 

(AZG)

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl