Biegi z przeszkodami atrakcją Dni Skawiny

Skawińskie Błonia
12/06/2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w biegach z przeszkodami, które odbędą się 12 czerwca na Błoniach Skawińskich.

Wydarzenie rozpocznie się od kultowego bieg Commandosik, w którym udział mogą wziąć dzieciaki od 4 roku życia. Maluchy wystartują w trzech kategoriach wiekowych (4-5, 6-8, 9-11 lat).

Następnie z przeszkodami zmierzą się całe rodziny w formule Commando Family. To doskonała okazja, by spędzić wspólnie czas trochę inaczej niż zazwyczaj. Mile widziani są zawodnicy na każdym poziomie zaawansowania, bo trasa przygotowana będzie w taki sposób, by nikomu nie sprawiała trudności, więc zapisujcie się z dzieciakami, rodzeństwem, rodzicami, a nawet dziadkami! W tej formule stawiamy na drużynową współpracę.

Po biegu rodzinnym sprawdzimy siłę ramion naszych panów, bo kolejną formułą w niedzielnych zawodach będzie bieg z kobietą na plecach. Kto najszybciej pokona trasę z przeszkodami tak, by stopa partnerki ani razu nie dotknęła ziemi? Przekonamy się już 12 czerwca!

Ostatnią dostępną formułą będzie Commando Race 2km fun dla osób od 12 roku życia. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami, ale przerażają go długie dystanse i poziom trudności. Na dwukilometrowej trasie Commando Race liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Czujesz, że któraś formuła jest idealna dla Ciebie? Szukasz okazji, by spróbować smaku pokonywania przeszkód? A może po prostu masz ochotę aktywnie spędzić weekend?

Trasy zostaną przygotowane w taki sposób, by każdy bez względu na płeć, wiek czy kondycję mógł dotrzeć do linii mety, pokonać przeszkody i przede wszystkim dobrze się bawić!

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, napój i słodycze, a dzieci dodatkowo dyplom za ukończenie biegu.

 

Wejdź na http://www.commandorace.pl/ oraz https://www.facebook.com/ComandoRace i dołącz do zabawy!

 

Źródło: Fundacja Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego

Skawińskie Błonia