Biegiem do Mogilan!

inna lokalizacja
20/06/2021

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w VII Górskim Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany – 20 czerwca 2021. Jest to kolejna impreza biegowa organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy współpracy z Gminą Skawina i Gminą Mogilany, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Szkoła Podstawową Nr 6 w Skawinie i Szkołą Podstawową w Mogilanach. Udział w biegu to godny i oryginalny sposób uczczenia 102. Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP.

Trasa biegu jest bardzo urozmaicona, średnio-trudna o długości 8 km, różnica wzniesień ok. 170 m. Start do biegu tradycyjnie sprzed Szkoły Podstawowej Nr 6 w Skawinie ul. Witosa, w samo południe.

Trasa ulicami:
Skawina – Witosa, Bukowska, Batalionów Chłopskich, Wyspiańskiego, następnie przez Chorowice, Kulerzów, do Mogilan – ulicami Skawińska, Parkowa i meta na Rynku w Mogilanach.
Inaczej jak w biegach poprzednich, biuro zawodów i zakończenie zawodów odbędzie się w Parku w Mogilanach, ze względu na obowiązujące obostrzenia.

Szczegóły zawodów w Regulaminie: Regulamin VIII GBN Skawina Mogilany 2021

 

Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Gminy Skawina, Gminy Mogilany, Powiatu Krakowskiego i Województwa Małopolskiego.

 

Uwaga! W związku z organizacją Biegu wystąpią następujące utrudnienia na drogach:

 

 

Tomasz Kutek

(AZG)

inna lokalizacja