Było grane!

inna lokalizacja
05/09/2020

W fantastycznej atmosferze sportowej rywalizacji w sobotę 5 września w hali sportowej przy LO w Skawinie został rozegrany IV Otwarty Turniej Siatkarski.

W szranki stanęło 11 drużyn: Skawina, Armaty Łysego, Zespół R, Walczący Weterani, Lotnicy, Andrzeje, Apollo, AGH Kraków, Drużyna, Orły Naprawa i  Zelina Jurków. Grano w 3 grupach (3, 4, 4) systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów.  Po zaciętych bojach do półfinałów awansowały drużyny z pierwszych miejsc w grupach i drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktowym.

 

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

  1. Apollo Kraków
  2. Zespół R
  3. Lotnicy
  4. Andrzeje

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Martinek z drużyny zwycięskiej.

Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a kibice mogli podziwiać efektowne „ścięcia”, bloki i serwy. Spotkania niejednokrotnie dostarczyły wielu ciekawych akcji. W grze drużyn można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie w walce o każdy punkt. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play, w jakim rozgrywane były zawody. Widać było wśród zawodników głód grania w siatkówkę i chęć uczestniczenia w kolejnych turniejach.

Zdjęcia autorstwa Romana Kierzkowskiego można zobaczyć w FOTORELACJI. Zapraszamy!

Organizatorem Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”, a współorganizatorem Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Skawina i Powiatu Krakowskiego

Agnieszka Kierzkowska

(AR)

 

 

inna lokalizacja