Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Dobra passa Crossmintona trwa!

13/03/2018

Kolejne doniesienia z turniejowych pól crossmintonowych potwierdzają, że optymizm, z jakim Speedersi naszej sekcji wkroczyli w nowy sezon był jak najbardziej uzasadniony. Wychowankowie Pani Moniki Gudzowskiej – Popowicz zdobywają najwyższe laury, a co najważniejsze umacniają swoją pozycję na listach rankingowych. Po udanym występie w Krakowie (wyniki w załączniku), przyszła pora na ICO Crossminton STARS BRZESZCZE 2018. Marcowe zawody rangi międzynarodowej zgromadziły na starcie 81 graczy z pięciu krajów. Rozegrano 186 meczy! Wśród rywalizujących fanów ultra szybkich lotek reprezentanci CKiS Skawina ponownie zaświecili blaskiem złota, srebra i brązu w różnych kategoriach wiekowych.

KATEGORIA U12 MIX -> Kamil Jančunski -> SREBRO

KATEGORIA U14 MIX -> Adrian Jančunski -> ZŁOTO; Mateusz Faska -> SREBRO

KATEGORIA U18 MALE -> Kacper Bezak -> ZŁOTO; Aleksander Łyko -> BRĄZ

KATEGORIA OPEN  -> KNAPCZYK Mateusz -> BRĄZ

Startującym zawodnikom, nie tylko tym z podium, życzymy wytrwałości w treningach i kontynuacji dobrej passy, tym bardziej, że kolejne turnieje przed Wami.

Poniżej galeria z zawodów z Brzeszcza i Krakowa.

 

Barbara Brodzińska

(AZ)

Wyniki _ ICO Kraków

Fotorelacja: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157664651146897