„Dobre Rady Lisa Witalisa” – musical w wykonaniu grupy O! Teatr

Pałacyk "Sokół"
Skawina
09/01/2023

Musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa” z autorską muzyką i piosenkami podczas pierwszego w tym roku spotkania z Teatrem Dzieciom. 9 stycznia o godzinie 17.30 zapraszamy razem z grupą O!Teatr do Pałacyku „Sokół” na niezwykłe, angażujące dzieci, przedstawienie.

O spektaklu:

Lis Witalis to szelma jakich mało. Czego ten zwierz nie obieca, by zdobyć to, czego zapragnie? Szczyci się swoim długim, puszystym ogonem nie mniej niż swoim sprytem i inteligencją. Wykorzystując ufność, łatwowierność, a niekiedy i naiwność napotkanych stworzeń – spełnia sam swoje zachcianki. Ci, którzy chcą coś zdobyć bez wysiłku, niech się strzegą jego dobrych rad, ale i lisowi przyjdzie w końcu ponieść zapłatę za swe niecne sprawki. Spektakl muzyczny z planem mieszanym, autorską muzyką i piosenkami.

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 20 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 25 zł od osoby,

do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1)      w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena, 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2)      w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3)      w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność gotówką lub voucherem).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

 

„Dobre Rady Lisa Witalisa”, O! Teatr

9 stycznia, godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl