Dzień Dziecka pełen niespodzianek

Park Miejski
Skawina
Pałacyk "Sokół"
Skawina
01/06/2024

Za nami kolejne świętowanie Dnia Dziecka. A jak było? Zabawnie, głośno, bajkowo i niezwykle radośnie Były tańce, konkurencje sprawnościowe, malowanie kredą, weseli szczudlarze, bajkowe piosenki, kolorowe bańki mydlane, błyszczące tatuaże i… PIANA PARTY. Było rewelacyjnie! Dziękujemy, że byliście z nami pomimo deszczowych niespodzianek.

1 czerwca, jak co roku, pod Pałacykiem „Sokół” na dzieciaki czekała masa atrakcji. Były bańki mydlane małe i duże, konkurencje sportowe, a nawet można było zrobić sobie tatuaż. Co odważniejsi mogli przybić piątkę dwóm sympatycznym dżentelmenom na szczudłach, a do zabawy i wspólnego tańca, co jakiś czas, zapraszała Pani Agnieszka i Pani Małgosia. Małgorzata Szybisty umilała też czas pięknym śpiewem, ale nie tylko ona. W bajkowy świat Disneya zaprosiły nas zespoły wokalne CKiS: Mini Mini Tanto i WokaLove.

Podczas gdy z jednej strony skawińskiego „Sokoła” odbywały się radosne pląsy, z drugiej ustawiła się długa kolejka do popularnych i bardzo lubianych przez dzieci dmuchanek. Czekanie na swoją kolej maluchy umilały sobie zajadaniem waty cukrowej. Absolutnym hitem okazało się jednak Piana Party. Dwa wyrzuty puszystej, ale i mokrej piany zgromadziły mnóstwo mały miłośników ekstremalnych przeżyć. Dzieciaki były całe mokre i brudne, ale szczęśliwe.

A gdy zaczął zapadać zmrok, choć deszczyk momentami próbował popsuć przyjemność wspólnego oglądania, Ci nieco starsi korzystali jeszcze z uroków kina plenerowego.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok! Dziękujemy również naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy spisali się na medal.

Zobaczcie sami, jak się bawiliśmy -> https://www.flickr.com/…/ckis…/albums/72177720317499590/.

 

Anna Zając-Gut

Park Miejski


Skawina,

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl