Ebenezer Scrooge uratowany przez Skawińską publiczność

Pałacyk "Sokół"
Skawina
11/12/2022

Hojność, życzliwość, empatia i przyjaźń, te cechy odkrył w sobie bohater ostatniego przedstawienia teatralnego „Opowieść Wigilijna”.

Ebenezer Scrooge (bo o nim mowa) to początkowo skąpy, nieprzyjemny w obyciu bogacz, który dociera do granic swojej bezduszności. W dzień, kiedy świat realny zaczyna przenikać się ze światem czarów, trzy niezwykłe postacie pokazują mu jego niecne występki uświadamiając, jak to wpływa na jego życie i innych ludzi, co prowadzi do wielkich zmian w sercu Ebenezera.

Duchy oraz niezwykle zaangażowana młoda widownia pomogły przejść niezwykłą metamorfozę głównej postaci. Co chwilę z tłumu dochodziły głosy: „Dla ciebie liczą się tylko pieniądze”, „Jest nadzieja, możesz się zmienić”, „Wystarczy przeprosić” i wiele innych. Kultura osobista, zaangażowanie i wiara w zmianę jaką wykazały się dzieci sprawiła, że to co początkowo nierealne stało się prawdziwe. Bo jak wiadomo cuda się zdążają, zwłaszcza w okresie Świat.

Spektakl na podstawie znanej książki Charlesa Dickensa, barwne stroje, śpiew i duża interakcja z publicznością, to wyróżniało ten spektakl. Dziękujemy teatrowi Eden za przybycie. I zapraszamy ponownie już po nowym roku.

Fotogaleria z wydarzenia poniżej:

20221212-171830-DSC_6861

Agnieszka Kupczyk

(KK)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl