Fantastyczny jubileusz basenu Camena!

Basen Camena
Skawina
25/02/2023

26/02/2023

25 i 26 lutego obchodziliśmy jubileusz 20-lecia basenu Camena.

Działo się naprawdę dużo, zarówno na terenie niecek basenowych, jak i w holu.

Klienci wchodząc do budynku od razu zauważyć mogli niecodzienną dekorację. Było mnóstwo balonów w finezyjnych kształtach, imitujących rybki i inne stworzenia morskie. Na szybach drzwi prowadzących na trybuny również zauważyć można było piękne malunki obrazujące wszelkie wodne żyjątka.

Atrakcji było wiele, szczególnie najmłodsi odbiorcy naszej oferty mogli poczuć się dopieszczeni, bowiem przygotowaliśmy z myślą o nich szereg rozrywek. Można było zatańczyć, wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych, pokolorować arkusze z podobizną naszej maskotki basenowej – żaby Kumkuś. Dla chętnych rozdawane były baloniki w fantazyjnych kształtach, a kto zechciał mógł poprosić o bajkowy malunek na twarzy. Dla małych odkrywców przygotowana była także góra piasku, w której mogli oni szukać skarbów pochodzących iście z pirackiego statku.

Nie zapomnieliśmy również o słodkiej niespodziance. Wprawdzie nie był to tort, ale coś znacznie lepszego – czekoladowe fondue z owocami, w którym rozsmakowali się wszyscy, zarówno mali, jak i ci troszkę starsi.

Dla klientów przygotowaliśmy również upominki i w zależności od szczęścia każdy mógł otrzymać wylosowany przez siebie gadżet z znakowaniem Centrum. Pośród niespodzianek znalazły się parasole, notesy, worko-plecaki, kubki termiczne, pakiety ze słodką niespodzianką, czy wejściówki na pływalnie.

Trudno opisać radość, która towarzyszyła uczestnikom wyśmienitej zabawy na nieckach basenowych. Na dużej niecce już po raz drugi w historii skawińskiego basenu rozstawiony został tor przeszkód, na którym odważni mogli spróbować swych sił, a tym najbardziej wytrwałym, sprytnym i aktywnym udało się pokonać trudności i zjechać w sposób kontrolowany do basenowej głębi. Ci którzy mieli mniej szczęścia zaliczali, dość często zresztą, nieoczekiwaną kąpiel, co nie przeszkadzało im w wypływaniu na powierzchnię z radością na twarzach. Dla młodszych lub nie tak śmiałych, na małej niecce rozstawiona była pianka imitująca żabią łapkę, na której można było odpocząć i nabrać sił. Dodatkową atrakcją była dmuchana bańka, do której ustawiała się niekończąca kolejka chętnych chcących skorzystać z kuli kąpielowej.

Przypominamy, że poza wymienionymi wyżej propozycjami, każdy klient mógł skorzystać z naszych usług za jedyne 10,00 złotych (za pierwszą godzinę pobytu na pływalni).

Dziękujemy za to, że tak licznie świętowaliście z nami jubileusz basenu Camena!

 

Fotogaleria -> https://www.flickr.com/photos/ckiswskawinie/albums/72177720306360887

/Iwona Najder/

 

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl