Ferie, ferie… i po feriach

inna lokalizacja
Pałacyk "Sokół"
Skawina
27/01/2020

07/02/2020

Podczas tegorocznych „Ferii z Centrum” nikt się nie nudził. Choć pogoda za oknem była mało zimowa, dobry humor dopisywał. Dziękujemy uczestnikom za to, że chcieli z nami spędzić swój wolny czas!

Feryjny poniedziałek rozpoczął się od wizyty w Parku Trampolin Go Jump oraz powietrznym mieście Go Air. Chcących poskakać było tak wielu, że ponownie wybraliśmy się na trampolinowe szaleństwo w drugim tygodniu ferii. Udało nam się także na nowo odkryć uroki Centrum Sztuki Japońskiej „MANGGHA”, które nie znudziło dzieci tradycyjnym zwiedzaniem, ale z wykorzystaniem technik multimedialnych i warsztatowych wprowadziło nas w japoński klimat. Dopełnieniem tego była degustacja japońskich potraw, które odważni zdecydowali się spożyć przy pomocy pałeczek. Byliśmy także w pachnącej miodem Apilandii – miejscu, którego Kubuś Puchatek raczej nie chciałby opuścić. Poznaliśmy słodycz różnego rodzaju miodów, każdy też wrócił z własnoręcznie wykonanymi świecami. Chociaż okres świąteczny miał się ku końcowi, odwiedziny w fabryce ozdób szklanych odświeżyły nasze wspomnienia o choince. Już nie możemy doczekać się kolejnych Świąt, kiedy to drzewka ozdobią wykonane przez nas małe, unikalne dzieła sztuki. Prawdziwą podróż w przeszłość zafundowało nam Muzeum Gier, w którym radość znajdą i mali, i duzi. Wśród młodszych uczestników zdziwienie budził brak dotykowych ekranów, ale po chwili zastanowienia odkryli, że nie przeszkadza to w fajnej zabawie. Finałowa feryjna wycieczka odbyła się do kręgielni, a zakończyła się wizytą w kinie i seansem „Śnieżki i fantastycznej siódemki”.

Oprócz wyjazdów, razem z Ciotkami Klotkami przygotowaliśmy warsztaty glutożelków i teambuildingowe. Okazało się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby oddać się beztroskim figlom z rówieśnikami.

Życzymy wszystkim dzieciom i młodzieży, żeby czas do wakacji upłynął ekspresowo. Już teraz zapraszamy Was na „Wakacje z Centrum”, w oczekiwaniu na ofertę śledźcie naszą stronę internetową oraz portale społecznościowe.

Do zobaczenia!

Anna Wrzoszczyk

(AR)

inna lokalizacjaPałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl