Ferie z Centrum 2022 – oj, działo się!

różne lokalizacje
17/01/2022

28/01/2022

Kto spędził z nami dwa tygodnie między szkołą zdalną a… szkołą zdalną ;)– ten nie mógł narzekać na brak atrakcji i nudę. Jak zawsze postawiliśmy na mądrą rozrywkę, inspirujące warsztaty i zajęcia rekreacyjne.

Sprawdzian fizycznych umiejętności zaliczyliśmy w Parku Trampolin i Centrum Wspinaczkowym, refleks i zdolności strategicznego myślenia ćwiczyliśmy w laserowym labiryncie i na torze bowlingowym. Do tego spora dawka wysiłku fizycznego na basenie i podczas zajęć sportowych przygotowała nas do bardziej wymagających aktywności.

Kto znał, ten utrwalił sobie, a kto nie znał, ten się nauczył – zasad udzielania pierwszej pomocy oraz podstawowych technik samoobrony. Wszechstronność wykształcenia uzupełniliśmy warsztatami z pieczenia pizzy, zdobywając umiejętności małego kucharza, oraz zabawami fizyczno-chemicznymi w naszym wybuchowym laboratorium. Dodajmy do tego jeszcze kreatywne zajęcia tworzenia karnawałowych masek weneckich, pirackich peruk i „chrupiących” glutożelków!

Po raz pierwszy odwiedziliśmy Jamę Bazyliszka w Chorzowie oraz Bajkę Pana Kleksa w Katowicach – oba miejsca cudownie kolorowe zapewniły nam mnóstwo atrakcji. Kolorowo także było podczas seansu filmu „Sing 2”, który zapewnił nam nie tylko doznania wizualne, ale i muzyczne.

Mamy nadzieję, że spędziliście z nami pamiętny czas. I już teraz myślimy o wspólnych wakacjach. Do zobaczenia!

Galerie zdjęć Ferii z Centrum są dostępne na naszym profilu FB.

Joanna Kurpiel

(AZG)

różne lokalizacje