Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

„Ferie z Centrum”: Pierwszy tydzień atrakcji za nami!

19/01/2019

Pełni wrażeń zakończyliśmy pierwszy tydzień „Ferii z Centrum 2019”. Już po raz kolejny zaufali nam Rodzice i oddali swoje pociechy w nasze ręce. Udało nam się pobawić w Parku Gokidz, poskakać w parku trampolin i pokonać lęk wysokości w Centrum wspinaczkowym RENI – SPORT.

Atmosfera podczas każdej wycieczki świadczyła o dobrych humorach uczestników, którzy mieli szansę aktywnie spędzić czas ferii. Obserwowaliśmy jak tworzą się nowe przyjaźnie i znajomości. Jako opiekunowie, cieszymy się, że jest grono dzieci, które chcą z nami wyjeżdżać co roku.

Oprócz wycieczek, podczas warsztatów stacjonarnych w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, powstała cała masa slime’ów oraz piękne pojemniki na kredki. Mamy nadzieję, że kolejny tydzień minie wszystkim równie ciekawie a dla dzieci będzie czasem odpoczynku od obowiązków szkolnych.

Fotorelacja: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157704616094911

 

Anna Wrzoszczyk

(JK)