„Jej Portret” – wystawa fotografii Jerzego „Fotogiorgio” Bzymek

Pałacyk "Sokół"
Skawina
01/03/2024

Wiosna już się zbliża, a wraz z nią świeże spojrzenie na wernisażowe spotkania, podczas których chcemy pokazywać Państwu nie tylko twórczość artystów malarzy, ale również artystów rzeźbiarzy, fotografików i innych. Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do prezentowania swoich dzieł.

Przed nami wernisaż wystawy prac fotograficznych pt. „Jej Portret” Jerzego „FotoGiorgio” Bzymek. Zapraszamy 1 marca do Galerii Pałacyku Sokół by przybliżyć się do artystycznej twórczości Fine Art. Prezentowane fotografie powstają w klimatycznej pracowni FotoGiorgio.
Mieszkaniec Skawiny, pan Jerzy, pewnego dnia postanowił zamienić swoje hobby w pracę. Pochodzi z Krakowa, ale ogromny wpływ na jego twórczość wywarł pobyt we Włoszech, co ukształtowało jego spojrzenie na fotografie.

Jak sam o sobie mówi :

Dzięki pracy w Polsce i w Italii, moja twórczość łączy elementy dwóch odmiennych światów. Włoska żywiołowość i energia połączone z polską elastycznością i pracowitością dają efekty, które możesz zobaczyć w moim portfolio. Fotografuję od zawsze. Nauki pobierałem we Włoszech i w Polsce. Najważniejsze zdjęcia to te, w których uchwycone są charyzma i piękność fotografowanej osoby. Zajmuję się fotografią portretową, zmysłową, Fine Art, modą.

Zapraszamy na wernisaż wystawy 1 marca 2024 r. o 18.00 do Galerii Pałacyku „Sokół”. Wystawa prac potrwa do 10 maja 2024 r.

 

Agnieszka Kupczyk

/IN/

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl