Gitarowe Granie na Dzień Ojca

online
23/06/2021

Koniec sezonu to zawsze czas na podsumowanie pracy sekcji artystycznych. W tym roku nasi młodzi artyści pracowali w wyjątkowo ciężkich warunkach, nierzadko przeplatając zajęcia stacjonarne ze zdalnymi, próbując dostosować się do coraz to nowych obostrzeń. Sekcja nauki gry na gitarze, jako jedna z nielicznych, była w stanie pracować niemal nieprzerwanie przez cały sezon, co pozwoliło uczestnikom na przygotowanie i nagranie koncertu, podsumowującego ich naukę pod okiem instruktora – gitarzysty zespołów Moonrise i Polish Floyd – Marcina Kruczka.

Koncert nagrywany w Pałacyku „Sokół” jest próbą pokazania umiejętności i indywidualności młodych gitarzystów – jednych bardziej doświadczonych, innych – zupełnie początkujących. Wszyscy zasługują na wielkie brawa i szacunek za zaangażowanie i determinację włożone w naukę gry na gitarze, w najtrudniejszych okolicznościach organizacyjnych, jakich przyszło nam doświadczyć do tej pory.

Premiera koncertu odbędzie się w Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, ale dedykujemy go wszystkim Rodzicom, Opiekunom, Przyjaciołom i każdemu, kto wspiera naszych młodych muzyków w realizacji ich pasji każdego dnia roku.

Zapraszamy na transmisję koncertu na nasz kanał na You Tubie oraz na profil CKiS na Facebooku, 23 czerwca o godzinie 18.00.

Do zobaczenia po wakacjach!

Joanna Kurpiel

/IN/

online