Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

Liceum Ogólnokształcące w Skawinie
13/04/2023

13 kwietnia w Hali przy Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie. W turnieju rozgrywanym w ramach Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięło udział 5 szkół z gminy Skawina: Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie, Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej, Szkoła Podstawowa w Krzęcinie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, mecze trwały po 12 minut. Po zaciętej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzcę zawodów.

Na pierwszym miejscu uplasowali się gospodarze turnieju  Szkoła Podstawowa nr  w Skawinie.  Drugie miejsce należało do Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej, a trzecie zajęła Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie.

A tak przedstawia się pełna tabela rozgrywek -> Piłka ręczna chłopców tabele 2023

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne gratulacje.