Gorąca ZUMBA stopiła śniegi ;)

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
02/12/2023

2 grudnia Skawina ponownie stała się centrum zumbowego szaleństwa. Choć sroga zima straszyła za oknem, w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w tym dniu było baaardzo gorąco. Najpierw topniały śniegi od niesamowitej energii, która emanowała z małych zumbomaniaków, a później tropikalny klimat zafundowali nam uczestnicy VII Mikołajowego Maratonu Zumby.

Była skoczna muzyka, energiczne układy i wspaniali prowadzący. Do zabawy, wystrojone w świąteczne przebrania, dzieciaki zaprosiły: Alicja Ożóg, Monika Giza i Patrycja Tarasiuk-Kucharska. Nawet najmłodsi uczestnicy, z uśmiechem na ustach, starali się powtarzać energiczne układy taneczne. Małych fanów zumby, czekała też niespodzianka. W pewnym momencie spadł na wszystkich deszcz kolorowych balonów, a do tego wystrzeliło białe konfetti i, niczym padający śnieg, opadało na małe główki. Radości nie było końca!

Radośnie było też podczas zabawy dorosłych. Blisko 150 osób nie schodziło z parkietu przez 3 godziny. Choreografie na scenie prezentowali: Patrycja Tarasiuk-Kucharska, Katarzyna Lichnowska, Magda Pawińska, Wioletta Woźniak, Anna Juza, Emilia Kowalczyk, Alicja Kowalczyk oraz, znany już w Skawinie, Seluco Fernandez.

Piękne dekoracje, świąteczne przeboje, wybuchy konfetti i rewelacyjna atmosfera – to wszystko sprawiło, że po raz kolejny skawiński maraton zumby okazał się wprost „magicznym” wydarzeniem. Dziękujemy, że byliście z nami!

Dziękujemy również naszym sponsorom i partnerem:

Do zobaczenia za rok!

SPONSORZY
Logo. czerwone tło, biały napis: góralki.

 

Anna Zając-Gut

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl