Gorące emocje w zimowej siatkarskiej edycji.

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
17/01/2020

18/01/2020

W dniach 18-19 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie odbył się III Zimowy Turniej Siatkarskich Czwórek. „Siatkarskie Czwórki”, zarówno edycja letnia, jak i zimowa, już na stałe wpisały się w skawiński kalendarz sportowy. Do rozgrywek zgłosili się nie tylko stali bywalcy, ale i nowe drużyny, a lista dostępnych miejsc zapełniła się bardzo szybko.

Dwanaście drużyn (rozlosowanych w czterech grupach po trzy drużyny) stanęło w siatkarskie szranki w sobotę 18 stycznia, walcząc o awans do niedzielnego finału. Z każdej grupy awansowała drużyna z I miejsca.

Wyniki grupowe z sobotnich eliminacji przedstawiamy w załączniku. Zawodnikom podczas sobotnich rozgrywek kibicowali z trybun Hali Widowiskowo-Sportowej: Dyrektor CKiS w Skawinie Tomasz Stawowy oraz Zastępca Dyrektora ds. Sportu Jakub Krasuski.

Niedzielne finały rozpoczęliśmy o godzinie 10 pojedynkiem drużyny Papa Gelato (grupa A) z Walczącymi Weteranami (grupa C). Godzinę później walczyli Absolwenci (grupa B) z Serolodeva (grupa D). Przegrani spotkali się w meczu o brąz, natomiast zwycięzcy zmagali się w meczu o tytuł mistrzowski. Po ostatnim gwizdku drużyny odebrały medale, nagrody i gratulacje z rąk Dyrektora CKiS w Skawinie Tomasza Stawowego.

Gratulujemy wszystkim drużynom i, mamy nadzieję, do zobaczenia w tak licznym składzie w następnej edycji siatkarskich czwórek.

FOTORELACJA z turnieju (fot. Jarosław Karasiński)

 

Karolina Hardek-Pala

(AR)

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl